Sayfa 947/1001 İlkİlk ... 447847897937945946947948949957997 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,569 - 7,576 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP’li Engin Özkoç hakkında 1 milyon TL'lik manevi tazminat davası açtı ve suç duyurusunda bulundu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

günaydın arkadaşlar
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

SABAH STRATEJİSİ
    ABD borsalarında dün görülen sert yükselişlerin ardından bu sabah Asya borsaları da alıcılı bir görüntü sergiliyorlar. Küresel çapta salgın haline gelen koronavirüs krizi devam ederken, diğer taraftan piyasa ve ekonomiye yönelik destek adımları da gelmeye devam ediyor. Fed’in acil faiz indirimin ardından ABD Kongresi salgın ile mücadele kapsamında ciddi bir harcama paketi açıkladı. Merkez Bankaları ve uluslararası kurumlardan da virüsün olumsuz etkisine karşı sinyaller ve adımlar geliyor. Bu gelişmelerin de şu aşamada fiyatlamalarda baskın olduğunu gözlemlemekteyiz. Bu sabah %1 üzerinde kar satışlarıyla karşılaşan ABD vadelileri de kayıpların bir kısmını geri alma çabasında. ABD on yıllık tahvil faizi ise tekrar %1’in üzerinde. Dün ABD borsalarındaki kapanış ve bu sabah Asya borsalarındaki görüntüyle birlikte BIST100 endeksi de güne artıda başlayabilir. Yurtiçinde takip edilecek ve endeksin seyri üzerinde belirleyici olacak kritik gelişme, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Moskova’daki görüşmesi olacak. Erdoğan 10:30’da Ankara’dan Moskova’ya hareket edecek.
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu : 1000 özel harekat polisi mültecilerin güvenliğini sağlamak için Yunanistan sınırına gönderiliyor.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

IATA: Virüs nedeniyle havayolu sektörünün 2020 yolcu gelir kaybı 63-113 milyar dolar arasında hesaplanıyor (20 Şubatta tahmin 29 milyar dolardı)

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Hsbc'nin londra'daki işlem katı koronavirüs endişeleri ile tahliye edildi- financial news

Sayfa 947/1001 İlkİlk ... 447847897937945946947948949957997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •