Sayfa 961/1001 İlkİlk ... 461861911951959960961962963971 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,681 - 7,688 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Corona virüs havaların ısınmasıyla sona erecek mi?

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/c...mi-271062h.htm
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Libya’da şehit düşen MİT görevlisinin cenaze töreninin görüntülerini yayınladığı için 'şüpheli' sıfatıyla ifade veren ve mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılan gazeteci Murat Ağırel hakkında savcılığın bir üst mahkemeye yaptığı itiraz sonucu tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkarıldı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Hürriyet : ABD’de koronavirüsü nedeniyle 2 kişinin daha hayatını kaybetmesi ile ölenlerin sayısı 19’a yükseldi.

Suudi Arabistan borsası -7.75%

Dünyanın en büyük #petrol üreticilerinden Suudi Arabistan’ın yeni üretim kısıntıları konusunda diğer büyük üretici Rusya’yı ikna edememesinin ardından gelecek aydan itibaren büyük ölçekli üretim artışı yapacağı öne sürüldü.

Formula 1'de sezonun ikinci yarışı olan Bahreyn GP'si, yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle seyircisiz düzenlenecek.

1950'den bu yana düzenlenen Formula 1'de ilk kez bir yarış seyircisiz olacak.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 961/1001 İlkİlk ... 461861911951959960961962963971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •