Sayfa 899/1001 İlkİlk ... 399799849889897898899900901909949999 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,185 - 7,192 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,372
    S&P 500 VIX 29,74 36,36 27,79 +2,18 +7,91% 20:50:22...Korku endexsi 30 altına indi,bakalım 23 kapanış nasıl olacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

DHA : İstanbul Çapa Tıp Fakültesi'nde rüşvet aldıkları iddiasıyla tutuklanan, aralarında CZN Burak'ın annesi Didem B.'nin de bulunduğu 3 şüpheli hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Memur Suçları Soruşturma Bürosunun yürüttüğü soruşturma tamamlandı. Soruşturma sonucunda 'İcbar suretiyle irtikap' suçundan ağır ceza mahkemesinde dava açılan sanıklardan CZN Burak'ın annesi Didem B. Tahliye edildi .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

4.  Alıntı Originally Posted by erhan Yazıyı Oku
    Herşey Suriye’deki küçük şeriatçı gruplarla Esad’ı devirip oraya demokrasi götürmek hevesi ile başladı.. elin toprağında ne işimiz var?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İşte o tuz tüccarları değil miydi “bilmem nerede namaz kılacağız” diye ağızlarından salya akıtarak hıyara koşanlar.
    Sorsan müslüman ama, müslüman kanı içmeğe koşuyor.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    DHA : İstanbul Çapa Tıp Fakültesi'nde rüşvet aldıkları iddiasıyla tutuklanan, aralarında CZN Burak'ın annesi Didem B.'nin de bulunduğu 3 şüpheli hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Memur Suçları Soruşturma Bürosunun yürüttüğü soruşturma tamamlandı. Soruşturma sonucunda 'İcbar suretiyle irtikap' suçundan ağır ceza mahkemesinde dava açılan sanıklardan CZN Burak'ın annesi Didem B. Tahliye edildi .
    Czn burak kim tanimamizmi gerekiyor?

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Czn burak kim tanimamizmi gerekiyor?
    Haber yapıldığına göre tanınan birisi demekki .. Yoldan geçen birinin annesi tahliye olunca tüm haber ajansları haber yapmaz ..

Sputnik: ABD'nin Kaliforniya eyaletinde 33 koronavirüs vakası tespit edildi:

VIOP gece seansında -1.80% , sosyal medyada idlib’de şehitlerin olduğu yönünde paylaşımlarında etkisi var..

Sayfa 899/1001 İlkİlk ... 399799849889897898899900901909949999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •