Sayfa 616/1001 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Günaydın iyi haftalar.

Euro/TL > 6.50

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Moody's: Türkiye'de jeopolitik gerilimler, politika öngörülemezliği ve kırılgan faaliyet ortamı şirketler üzerinde baskı yaratmaya devam edecek

Moody's: 2020'ye girerken Türkiye, Ortadoğu ve Güney Afrika'da finans dışı şirketler için görünüm negatif

Moody's: Güçlü bilançolar, lider piyasa pozisyonları not verilen şirketlerin çoğunun kredi kalitelerini artırmalı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Dolar/TL > 5.85

DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Pentagon kaynağından İncirlik açıklaması: Türkiye'yi yapıcı politikaya teşvik ederek diyalog kurmaya çalışıyoruz-Sputnik

7.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    ...Ziraat Bankası’nın yüzde 51 hissesini devralmak için başvuruda bulunmasının ardından Simit Sarayı’nın avukatının Erdoğan’ın avukatı Ahmet Özel’in ortağı Mustafa Doğan İnal olduğu ortaya çıktı.....
    "***** öpen kadı ise kimi kime şikayet edeceksin!.." fıkrası yaşanmış..

Bankalarla imzalanan vergi tahsilat protokollerinde 1 Ocak 2020 tarihinden geçerli olmak üzere değişikliğe gidildi - Gelir İdaresi Başkanlığı

Vergi, harç, ceza ve diğer alacaklar, vergi daireleri vezneleri haricinde, sadece kamu bankaları ve PTT vasıtasıyla tahsil edilecek - Gelir İdaresi Başkanlığı

Kredi kartıyla tahsilat yapılması uygun bulunan vergi ve ödemelerin diğer bankalar vasıtasıyla tahsil edilmesine devam edilecek - Gelir İdaresi Başkanlığı

Sayfa 616/1001 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •