Sayfa 753/1001 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Bakan Albayrak: "Türkiye'nin kuru 'şu veya bu demek' bence doğru değil. Ben hep şunu ifade etmeye çalışıyorum; Türk Lirası rekabetçi bir kur olmalı"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Tcmb: 35,2 milyar türk lirası kâr payı avans tutarının, 5,3 milyar türk lirası ihtiyat akçesinin hissedarlara dağıtımına başlanmıştır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan: "(CHP'nin FETÖ'nün siyasi ayağı önergesi) AK Parti'de, MHP'de bu tür adamlar mı var, haydi ispatla. İspatlayamıyorsan demek ki bunlar sende."

Idlib'den yeni göç dalgası // erdoğan: Bize 30 km yaklaştılar, orada barakalar yapacağız

fetö'nün siyasi ayağı" polemiği // erdoğan: Chp tbmm'nin üzerine yıkmak istiyor,bedelini ödeyecek

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    fetö'nün siyasi ayağı" polemiği // erdoğan: Chp tbmm'nin üzerine yıkmak istiyor,bedelini ödeyecek
    TBMM'de, CeHaPe yokmu?

Hakan Şükür de, CeHaPe milletvekiliydi zaten.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Rabobank: Petrol fiyatları artar ise Türkiye faiz indirimlerini durdurabilir

8. google'da problem mi var ?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 753/1001 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •