Sayfa 348/1001 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by MKA55 Yazıyı Oku
    FETÖ-PKK ortaklığı kanıtlandı

Anadolu Üniversitesi yaptığı araştırmada, dijital ortamda FETÖ ve PKK terör örgütlerinin birlikte hareket ettiğini ispatladı.

https://veryansintv.com/feto-pkk-ortakligi-kanitlandi/

Sevgili british,

Senden ricam git bir bardak çay veya bir fincan kahve içiver de insanlar şu haberi bir okuyuversin.

Anlayışın için şimdiden çok teşekkürler...
    Eskisi gibi reJ0 iktidardayken mi?, şimdilerde artık darda da..

E normal o zaman, haber niteliği bile yokken niye okuyalım.

2.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Eskisi gibi reJ0 iktidardayken mi?, şimdilerde artık darda da..

E normal o zaman, haber niteliği bile yokken niye okuyalım.
    Teşrif etme zahmetinizden dolayı sizi "okumuş" kabul ediyorum sir.

Noluur ekstra bi zahmete katlanmayınız...

Dolar/TL 5.8990

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

DHA : Şanlıurfa'ın Akçakale ilçesine Suriye tarafındaki Tel Abyad'dan roket ve havanlı saldırı düzenlendi. Birbiri ardına ateşlenen ve ilçe merkezine düşerek patlayan roket ve havanların şarapnelleri bazı vatandaşların yaralanmasına neden oldu. Polis ekipleri vatandaşları sınırdan uzaklaşmaları ve evlerine gitmeleri konusunda uyardı.

KAMIŞLI'DAN DUMANLAR YÜKSELİYOR

'Barış Pınarı Harekatı'nın başlamasının ardından Suriye'nin Kamışlı kentinden Mardin'in Nusaybin ilçesine çok sayıda havan topu atıldı. Küçük çapta hasarlara yol açan ve 3 kişinin hafif yaralandığı saldırılar sonrası Türkiye tarafından belirlenen terör hedefleri, ateş altına alındı. Bölge sakinlerinin sınır hattından uzak durmaları yönünde uyarılar yapıldı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Suriye'den atılan 4 havan mermisi daha Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesine düştü. İlk bilgilere göre, bina ve araçlara isabet eden roketler nedeniyle çok sayıda yaralı olduğu öğrenildi. Bölgeye polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

*tcmb: Yurt dışında yerleşik kişilerin portföyündeki hisse senedi stoku 31,2 milyar dolar (önceki 31,6mlr)

*tcmb: Yurt dışında yerleşik kişilerin portföyündeki repo stoku 392,2 milyon dolar (önceki 375,3mln)

*tcmb: Yurt dışında yerleşik kişilerin portföyündeki özel sektör tahvil bonoları stoku 435,8 milyon dolar (önceki 452,5mln)

*tcmb: Yurt dışında yerleşik kişilerin portföyündeki hisse senedi net değişimi(piyasa fiyatı ve kur hareketlerinden arındırılmış) -9,4 milyon dolar (önceki -27,1mln)

*tcmb: Krediler özel karşılıkları, 99,4 milyar tl (önceki 98,9mlr)

*tcmb: Mevduat bankaları tüketici kredileri, 918,6 milyar tl (önceki 912,2mlr)

*tcmb: Mevduat bankaları tüketici konut kredileri, 408,2 milyar tl (önceki 405,1mlr)

*tcmb: Mevduat bankaları tüketici taşıt kredileri, 176,1 milyar tl (önceki 174,9mlr)

*tcmb: Mevduat bankaları taksitli ticari kredileri, 227,9 milyar tl (önceki 225,9mlr)

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin sosyal medyada suç oluşturan paylaşımlarla ilgili inceleme yapıldığını ve yasal yollara başvurulacağını bildirdi. Bu kapsamda Diken ve Birgün gazetelerinin sorumluları gözaltına alındı.

Sayfa 348/1001 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •