Sayfa 531/1001 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü kutlu olsun !

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü kutlu olsun !

Avatarımda oldugu gibi, ders dinlemesine kurban olduğum aziz Atam.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Cafe Trend&amp;Trade - II

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ATATÜRK'ün CHP'si değil bugünkü CHP...içi pkk destekçileri ile hdplilerle doldurulmuş berbat bir parti halini almış durumda...son olanlarda rezaletin son perdesi artık...yani şu Muharrem İNCE yok saraya gitmişte bilmem neyde...yalan ve kumpas olduğu ortaya çıtı...bu kumpası kuranlar az çok belli...KK koltuğunu koruma derdinde...adamın iktidar olmak ülkeyi yönetmek v.s. gibi bir derdi yok...tek derdi CHP koltuğu...KK CHP'nin başındaki en büyük sorundur bence...bakmayın rte'nin bay kemal diye meydanlarda verip veriştirmesine onun için KK bulunmaz bir nimet yıllardır koltukta o oturduğu için rahatlıkla tüm seçimleri kazandı ve iktidar oldu...KK rte'nin iktidarının bir bakıma güvencesidir...bunu bir CHP li olarak söylüyorum...
    Herşey bitti bir de leğen örtüsü kalmıştı......
    Bir CHP Li isen bırak CHP yi önce kim devleti yönetiyorsa git onu eleştir. Sizin bu söylediklerinizi Suriye fatihi, varlık fonu başkanı ve maliye bakanının kayınbabası akp genel başkanı Erdoğan tekrar tekrar söylüyor zaten. Hiç bir halt sorunumuz yoktu CHP kaldı iyi mi ben sizin CHP Li olduğunuza inanmıyorum olsa olsa sizden Akp Li olur.
    Sayın meteposta içinde aynı şeyler geçerlidir forumdaki CHPli postuna bürünmüş akp görevlileri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by erhan Yazıyı Oku
    Herşey bitti bir de leğen örtüsü kalmıştı......
    Bir CHP Li isen bırak CHP yi önce kim devleti yönetiyorsa git onu eleştir. Sizin bu söylediklerinizi Suriye fatihi, varlık fonu başkanı ve maliye bakanının kayınbabası akp genel başkanı Erdoğan tekrar tekrar söylüyor zaten. Hiç bir halt sorunumuz yoktu CHP kaldı iyi mi ben sizin CHP Li olduğunuza inanmıyorum olsa olsa sizden Akp Li olur.
    Sayın meteposta içinde aynı şeyler geçerlidir forumdaki CHPli postuna bürünmüş akp görevlileri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu da doğru!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Abi hala KK nin neden boyle bir sey yapacagina benim aklim ermiyor. Cok sacma geliyor. Adam partide rakipsiz ve en guclu oldugu donem.

Akp yapmistir desem onlarda da niye yapsin ki.

Nereden tutarsan tut cok sacma bir olay

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Atasının izinde; laik,demokratik,çağdaş,ilerici,Cumhuriyet değerlerini özümsemiş tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun...

Günaydın ahali...Selam ve sevgilerimle...

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 531/1001 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •