Sayfa 31/1001 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 241 - 248 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Cafe Trend&Trade - II

İskender Evrenesoğlu, kendisine vahiy geldiğini ve peygamber olduğunu, “Risalet Nurları” isimli kitabın ise vahiy yoluyla Allah tarafından yazdırıldığını iddia ediyor

Diyanet İşleri Başkanlığının talebi üzerine, Ankara 3. Sulh Ceza Hakimliği kendisini "mehdi" ve "resul" ilan eden sahte peygamber İskender Evrenesoğlu'na ait 5 internet sitesine erişim engeli getirilmesine hükmetti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Nevşehir'in Acıgöl ilçesinde meydana gelen trafik kazasında ilk belirlemelere göre 6 kişi hayatını kaybetti, 9 kişi yaralandı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Türkiye İş Bankası, Profilo Alışveriş Merkezi adıyla bilinen taşınmazı 425 milyon lira başlangıç bedeliyle satışa çıkardı.

İş Bankası'nın internet sitesinde ‘satılık gayrimenkuller’ bölümünde yer alan duyuruya göre Mecidiyeköy'de Profilo Alışveriş Merkez adıyla bilinen 98 bin metrekarelik taşınmaz satışa çıkarıldı.

1997 yılında inşa edilen AVM için teklif usulüyle yapılacak satışın başlangıç bedeli 425 milyon lira, teminat bedeli ise 8.5 milyon lira olarak belirlendi.

*jp morgan: Hisse senetlerinin gelecek yılın ilk yarısında yine tüm zamanların en yüksek seviyelerini göreceklerini düşünmeye devam ediyoruz

Hakkari, Şırnak ve Van'da terör örgütüne yönelik jandarma, emniyet birimleri ve güvenlik korucularının katılımıyla "Kıran Operasyonu" başlatıldı.

Terör örgütü PKK'ya Hakkari, Şırnak ve Van'da operasyon başlatıldı. 3 ilde gerçekleşen operasyona 129 TİM katılıyor.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    (S&P Merval 30.406,65 31.899,64 30.214,44 -632,66 -2,04% 17/08)...Arjantin endexsi 1 sene önce 25 cıvarı,şimdi 44,yani %80 yükselmiş 1 yıl içinde,üstelik bataklarlan boğuşuyor,doğalgazı ve petrolü,tarım ürünleri var,bizim hiç mokumuz yok,sadece yeraltı madenlerimiz var değerli olarak,işletmesi yok,adamlar defalarca iflas yediği halde hala ayaktalar,milli gelirleri 20.000 dolar yıllık,tepedekiler hata yaptığı zaman istifa edebiliyorlar,onlarda zamanında bizim gibi sıcak para cennetine hakimdi,işte buda sonlarını getirdi vs uzar...burada en dikkat çekici unsur,nüfusu bizim yarımızdan az,yüzölçümü bizim %3.5 katı büyüklükte,şimdi bizim ülkemizlen kıyaslarsak aradaki uçurum farkı görülebilir,onların devamlı iflas ettiği yerde biz ne oluruz ???
    ee bizden bu kadar zenginlerse neden onlar iflas edip duruyor ama biz iflas etmiyoruz?

Dolar/TL > 5.60

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,273
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    ee bizden bu kadar zenginlerse neden onlar iflas edip duruyor ama biz iflas etmiyoruz?
    İşte soru orada,sanki birşeyler öteleniyor gibi,galiba varlık fonundan yeniliyor+herşeye zam,işin kolay yolunu bulmuşlar,üretmeden tüketene yüklen,yani bıyık,sakaldan kes her ikisine yine ekle,valla ipler bir koparsa kimse toparlayamaz,benim görüntüm bu ,bu kadar borca göre.

Sayfa 31/1001 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •