Sayfa 577/1001 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,788
    Kadim mesleklerden,GÜLLABİCİLİĞİN teşvik edilmesi her şekilde desteklenmesi şart bu ülkede. iDAMA KARŞIYIM. Bu daha yapıcı inanın,her gün mokoko

2. Dersimli Kürtçülerin ayaklanması tabiidir ki ezilecekdi dedikleri için Onur Öymen'e Birgül Ayman'a savaş açıp Cehepeden kovan Dersimli Kemal şimdi ne yapacak acaba, gönül ARD'ı sever ama siyaset ARD'a sövmek gerektirir..
    "Andımız" ve "T.C" tartışmalarında arazi olmuştu belki yine arazi olur..
    ALMAN devlet televizyon kanalı ARDnin ttt titel thesen temperamente
    adlı programında gösterilen Unutulan Katliam-Atatürk Alevileri Nasıl Öldürdü adlı belgeselde, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Atatürk Nazi diktatörü Hitler ile kıyaslandı.
    https://www.gercekgundem.com/dunya/1...-cirkin-iftira

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Bu zepevenklere müttefikimiz diyen zepevenk değilse nedir!
    Suriyede terör örgütü YPG/PKK işgalindeki alanlarda ABD himayesinde varlığını sürdüren Fransız askerleri, terör örgütüne topçu atışı eğitimi verdi.
    https://veryansintv.com/fransiz-aske...atisi-egitimi/

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,788
    Doğa kolleji para içinde yüzen bir özel okuldur,yapılanlar manipilasyondur. Devletten para koparma peşindeler. Hazine fonu satın alsın,kökleri araştırılsın, bakanlık uyuma!

Türkiye’nin kredi notu ile ilgili Moodys’den açıklama bekleniyor ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Günaydın kafe

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Türkiye’nin kredi notu ile ilgili Moodys’den açıklama bekleniyor ..
    Moody's'ten yapılan açıklamada, Türkiye'nin kredi notu ve görünümüne ilişkin güncelleme yapılmadığı bildirildi.

Sayfa 577/1001 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •