Sayfa 788/1001 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Çin'deki corona virüs salgınında can kaybı 80'e, enfekte kişi sayısı 2 bin 744'e çıktı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Günaydın TÜRK MİLLETİ
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

3. Çin bilim insanları, corona virüsünün kök hücresini ayrıştırıp izole etmeyi başarmış olduklarını doğruladı

Çin bilim insanları, 26 Ocak pazar günü corona virüsünün kök hücresini ayrıştırıp izole etmeyi başarmış olduklarını doğruladı. Çin Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi'nin bir dairesi olan virüslü salgın hastalıkların kontrolüyle görevli Enstitü'nün Müdürü Xu Wenbo, bu adımın bir aşı oluşturman yolunda yaşamsal bir aşama anlamına geldiğini açıkladı.

Bu arada Güney Çin eyaleti Guangdong, virüsün ülkede yayılmasını engellemek amacıyla harcanan çabalar bağlamında, tüm eyalet sakinlerinin evlerinin dışında bulundukları sırada maske takmalarını zorunlu kıldı.

Virüse bağlı hastalık, şimdilik Çin dışında dünyanın genelinde çok az ülke hariç hiç bulaşmamış durumda. Sadece Avustralya, Japonya, Tayland, Malezya ve Fransa'da 3-5 vaka; ABD, Güney Kore ve Vietnam'da sayısı 3'ten az vaka görüldü.

Çin Uluslararası Radyosu
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Saat 13: 51’de Ankara Akkurt merkezli 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. İyi haftalar.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. yaw hocam ,çadırda adam nargile icmesiyle ,ne anlamamız gerekiyor ,neyin kafasınındasın
    brıtısh ,çadırda nargile ıcemezmı adam hakkında ıstıhbaratmı yaptın
    bı sıkıntın varsa gıdebılırsın bu ülkeden ,brıtısh lerinin yanına
    mesela ,siyaset yapsan kapasiteni goruruz ,oda yok bozgunculuk yapmak
    ısında bıldıgın birşey varsa onunla gel ,ilgiye ihtiyacın varsa
    facebook twitter vs takıl

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 788/1001 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •