Sayfa 432/1001 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

*tcmb: Son dönemde edinilen veriler iktisadi faaliyetteki ılımlı toparlanma eğiliminin devam ettiğini göstermektedir

*tcmb: öncü göstergeler iktisadi faaliyetin sektörel yayılımındaki iyileşmenin devam ettiğine işaret etmekle birlikte yatırımlar zayıf seyrini sürdürmektedir

*tcmb: Yakın dönemde küresel iktisadi faaliyetteki zayıf seyir ve enflasyona dair aşağı yönlü riskler belirginleşirken gelişmiş ülke merkez bankaları para politikaları genişleyici yönde şekillenmektedir

*tcmb: Enflasyon görünümündeki iyileşme devam etmektedir. Türk lirasındaki istikrarlı seyrin yanı sıra enflasyon beklentilerindeki iyileşme ve ılımlı iç talep koşulları çekirdek enflasyon göstergelerindeki düşüşte belirleyici olmuştur

*tcmb: önümüzdeki dönemde net ihracatın büyümeye katkısının azalarak da olsa süreceği, enflasyondaki düşüş eğilimi ve finansal koşullardaki iyileşmeyle birlikte ekonomideki kademeli toparlanmanın devam edeceği öngörülmektedir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*tcmb: Eylül ayında tüketici enflasyonu güçlü baz etkisiyle de birlikte özellikle temel mal ve gıda gruplarının katkısıyla belirgin bir düşüş sergilemiştir

*tcmb: Son dönemde büyüme kompozisyonunun etkisiyle belirgin bir iyileşme kaydeden cari işlemler dengesinin önümüzdeki dönemde ılımlı bir seyir izlemesi beklenmektedir

*tcmb: Kurul, enflasyondaki düşüş sürecinin devamlılığının, ülke risk priminin gerilemesi, uzun vadeli faizlerin aşağı gelmesi ve ekonomideki toparlanmanın güç kazanması açısından büyük önem taşıdığını değerlendirmektedir

*tcmb: Enflasyonun ana eğilimine dair göstergeler, arz yönlü faktörler ve ithalat fiyatları enflasyon görünümünü olumlu etkilemektedir.

*tcmb: Enflasyondaki düşüşün hedeflenen patika ile uyumlu şekilde gerçekleşmesi için para politikasındaki temkinli duruşun sürdürülmesi gerekmektedir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*tcmb: Enflasyonun ana eğilimine dair göstergeler, arz yönlü faktörler ve ithalat fiyatları enflasyon görünümünü olumlu etkilemektedir.

*tcmb: Bu çerçevede, parasal sıkılığın düzeyi ana eğilime dair göstergeler dikkate alınarak enflasyondaki düşüşün sürekliliğini sağlayacak şekilde belirlenecektir

*tcmb: Bu çerçevede kurul, enflasyon görünümünü etkileyen tüm unsurları dikkate alarak, politika faizinin 250 baz puan indirilmesine karar vermiştir.

*tcmb: Gelinen noktada, mevcut para politikası duruşunun hedeflenen dezenflasyon patikasıyla büyük ölçüde uyumlu olduğu değerlendirilmektedir.

4.  Alıntı Originally Posted by mebati01 Yazıyı Oku
    chp nin ayagını bastığı yerde ot bitmez ot
    hastane parasını geçtik ziyaretçiden bile para almışlar, bu gerçekmi???

[ımg]https://resmim.net/f/7lıeul.jpeg[/ımg]

oooo

çomar yapmışızz

nerdeydin la ...

makum şahsı görünce hala allah görmüş gibi oluyomusunuz onu bi de bakayım pehlivan

şu 6 filoyu kıble yaptınız ya namaz kıldınız ya şimdi onu bi anlatsana

5. Sen devlet hastanesine gitmedin tabii bu aralar haklısın MR için 90 gün sonrasına gün veriyolar
    eczane dede katılım payı alıyolar acile gittim 38 lira haztane parası yazmış malum şahıs

Tabi sizin şimdi siyasi kanattan yeşil kart falan vardır beleş beleş hallediyosundur ... bakalım bunlar gidince ne halt edecen

6. Milletin çocukları imamhatibe gitsin daha rahat beyin yıkarım ...

benimkiler Amerikada okusun ne güzel dimi ohhh

Yatcak yeriniz yok sizi toprak kabul etmicekkk

Müslüman falanda degilsiniz paraya pula adama mevkiye tapan 3 kuruşluk adamlarsınız

nokta

*tcmb: Yurt dışında yerleşik kişilerin portföyündeki hisse senedi stoku 28,2 milyar dolar (önceki 28,8mlr)

*tcmb: Yurt dışında yerleşik kişilerin portföyündeki dibs stoku 14,1 milyar dolar (önceki 15,1mlr)

*tcmb: Yurt dışında yerleşik kişilerin portföyündeki özel sektör tahvil bonoları stoku 399,4 milyon dolar (önceki 403,2mln)

*tcmb: Yurt dışında yerleşik kişilerin portföyündeki hisse senedi net değişimi(piyasa fiyatı ve kur hareketlerinden arındırılmış) -318,5 milyon dolar (önceki -210,2mln)

*tcmb: Yurt dışında yerleşik kişilerin portföyündeki dibs net değişim (piyasa fiyatı ve kur hareketlerinden arındırılmış) stoku -641,4 milyon dolar (önceki -239,6mln)

*tcmb: Bankalardaki yabancı para mevduatı, 1 trilyon 264,1 milyar tl (önceki 1,253t )

Sayfa 432/1001 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •