Sayfa 526/1001 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

günaydın arkadaşlar
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nda FETÖ operasyonu: 92 kişi hakkında gözaltı kararı verildi / Milliyet

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    AKP-MHP oylarıyla kabul edildi: Termik santrallere filtre takılmayacak!

Türkiye'nin çeşitli illerinde bulunan yaklaşık 15 termik santrale baca filtreleri takılmasını 2,5 yıl daha erteleyen kanun teklifi AKP ve MHP'lilerin oylarıyla kabul edildi.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/a...ak-257390h.htm
    Can Ataklı der.

Neymiş Milletimin sağlığını düşünüyorum.Onun için cigarayı her yerde yasaklıyorum.

Bu ne ya toplu ölüme laf yok lakin arabada cigara içme ceza yazarım.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

5. Bekçilerin kimlik sorma yetkisi var mı? (Mahkeme: Yok, EGM: Var)
    İzmir'de iki genç ile mahalle bekçileri arasında kimlik sorma tartışması sırasında yaşanan arbede ve küfürleşmenin yargıya taşınmasının ardından mahkeme, bekçilerin kimlik kontrolü yapma yetkisinin olmadığını belirtti. Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada ise, "Bekçilerin şüpheli şahıslara kimlik sorma yetkileri mevcuttur" denildi.

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    AKP-MHP oylarıyla kabul edildi: Termik santrallere filtre takılmayacak!

Türkiye'nin çeşitli illerinde bulunan yaklaşık 15 termik santrale baca filtreleri takılmasını 2,5 yıl daha erteleyen kanun teklifi AKP ve MHP'lilerin oylarıyla kabul edildi.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/a...ak-257390h.htm
    10 Km. Uzaklıkta bir tane termik santralimiz var, emme sandıkları her seçim patlatıyoruz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

*tcmb: Finansal hizmetler güven endeksi kasım'da 167,0 (önceki 90,7)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Külliye'ye giden chp'li" iddiası // erdoğan: Külliyen yalan, cumhurbaşkanlığımı ortaya koyuyorum

Sayfa 526/1001 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •