Sayfa 137/156 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1. 250 malıyet var yararmı sana.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Amına kodumun oğlu. Ne yapmaya çalışıyor yarım da taban yaparsa ben. De kar sıfırlanır

3. Reıs bunlar at hırsızı bunlarla yatağa gıren donuna sahıp çıkacak .Bizim ki o hesap .Aslında ben çoktan stop olmuştum ama hareketler çok farklı geldı bu kez farklı olacak dedık .

Buna fırsat vermemelıydı şirket sahıplerı .

Önce özsermaye düzeltildi .sonra halka açıklık oranı akabınde pazar değişikliği herşey çok farklı gözüküyordu .

Yoksa ben bu senede kolay kolay bulaşmam .Yapılan her hareket sermaye arttırımını işaret edıyordu .

Muhtemelendirki operasyon çektiler zarar yok kardan zarar var .
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Bist30 ve bist50 dışındaki tüm pay sıralarında emir iptal emir aşağı doğru düzeltme yasağı olmalı zaten ilk gün tabanı bozup mal yığmasında durumun ne olduğunu anladım ama filmin sonunu göreyim dedim şunu açıkça diyeyim böyle yaptıkları için artık bu tahtadan mal almayacağım

Kardeşim bence operasyon değil esas burada tahtacıya operasyon çektiler kap.org dan bak Özdemir uçar ismi var 74K pay duruyor

Kayıtlı sermaye 10milyon iken 5 milyona düşürdüler eş anlı sermaye azaltıp yüksek bedelli yapabilir çünkü özsermaye artık eksi değil bir de 2 ya da 3 dönem artı bilanço ile olur düşüncem yalnız artık bu tahtadan soğudum

7. pkent tede aynısını yaptılar önce fıyatlama sonra kar açıkladı akabınde bedelsız geldı.kayıtlı sermaye tavanı işi kolay genel kurulda bır karara bakardı o iş..

dediğin gıbı bu kadar at hırsızın olduğu tahtada bulunmak baştan hataydı..son şans vermıştim bu senede artık ekrandan silme zamanı geldi..benım sadece karımı erıttı ama 500 den alanlar var cıddı zararı olanlar.

8.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Kardeşim bence operasyon değil esas burada tahtacıya operasyon çektiler kap.org dan bak Özdemir uçar ismi var 74K pay duruyor
    nasıl duruyor dün sattım dıye kapanışta haber yollamış.yuzde dörte düştü paylarım diye.

Sayfa 137/156 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •