Sayfa 137/153 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon
Arama sonucu : 1220 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: Oralet Osman'dan Inciler

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Osman gelsene şişede toplandık oyun oynuyoruz hepimiz

Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    yalnız geleni sonradan tanıyamıyoruz.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    @BARBA ya ithafen.

Abi baktım bizim beyaz türklerle olmuyor. son seyahatimde Mali'den kara kaldıraç getirdim ancak öyle kaldırabildik 82'yi.

Son düzenleme : NSHYDN; 26-11-2019 saat: 17:01.

4. Ohahahhaahahha ohhaaaa, zaptiyeler basmadan bence oto sansür uygula.

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Osman gelsene şişede toplandık oyun oynuyoruz hepimiz

Vallahi ben bunu yazmistim.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yuh, 75 bin takipci mi? Ne bicim mal pazarlanir onlara. Once 30 hisselerinde denenir, guven saglanir, sonra antin kuntin bir hissede mal alip hepsine yikilir.

Gelsin de... Pek gelen olmadi hala, ust kademelere satis yazdim geliyor diye. Onlari bir alsin. Ha "Sise'ye ne yapiyorum" demekle Sise ile ilgili fiziki birseyi kastetmisse bilemem.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    arkadaşlar evcil kediniz vs varsa lazım olursa diye paylaşıyorum. kedi köpek vb den de anlar:

Keko'nun ex-Karel'i 16 oldu. Naptin Keko, Brisa'da mi surunuyorsun yoksa?

Yahu bizim de Logo'muz 30'dan 55 oldu o surede. Yazmadik ki. Techler iyi gitti. Butun ufakliklar gitti.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Keko'nun ex-Karel'i 16 oldu. Naptin Keko, Brisa'da mi surunuyorsun yoksa?

Yahu bizim de Logo'muz 30'dan 55 oldu o surede. Yazmadik ki. Techler iyi gitti. Butun ufakliklar gitti.
    karelerimiz 14,54 ortalama ile vermiştim..benim satışımdan iki gün sonra 15,70 ları gördü...7,78 ortalama ile brisa almıştım..bu gün tacirlerin yoğun satış baskısı kırıldı ve hissenin önü açıldı...şu anda 7,95 fiyatındadır..oysa bu sabah 7,48 i görmüştü..şu anda brisa %6 primlidir...ondan güzel çıkışlar bekliyorum..

bu arada logo için de tebrikler ..güzel hissedir logo..ama brisadaki potansiyel çok az hissede bulunur...teknoloji hisseleri çıkmasaydılar o potansiyeli geçmişte onlarda görmüştüm ama bu aralar çoğunluğu aşırı çıktı..temelinin ederine gelmeyen bir iki tane hisse kaldı..kalanlardan karelde hala potansiyel var..

brisada en geç üç yıl içinde 40 tl lik fiyatları bekliyorum...nedenlerini çok yazdım...merak edenler topiklerinde okuyabilirler..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 137/153 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •