Sayfa 43/153 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 1220 madde; 337 - 344 arası.

Konu: Oralet Osman'dan Inciler

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    harika ya.. izlemiştim bunu yıllar önce ama mevzuuya bu kadar oturacağını hayal edemezdim müthiş.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Benden de şu video gelsin o zaman. Sunucu obblo olsun, derdini anlatmaya çalışan adam da Keko. İzleyenler de SODA sakinleri. en sonda konuşan da YOUCİN olsun

mizah amaçlıdır,

https://www.youtube.com/watch?v=BuV4jxFKpBA
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Muahahahahaahha. Tam da kekoya benziyor ha. Sunucu da benim.

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Senin grafiğin silinmiş. İyi de arkadaş ne var da silindi şimdi o? Forum kurallarına aykırı mı yani? İşin tadı kaçmaya başladı artık. Suyunu çıkardılar.
    Normalde silinen mesajların silinme sebebi açıklanmıyor ama suyunu çıkardığımızı yada torpil vs gibi sözler ettiğiniz için açıklama yapayım dedim ; yazdığınız mesajda "Allahcım" yazıyor, yanlışlıkla bile yazılsa hoş olmadığından , daha sonra da mesajın herhangi bir şekilde düzeltmemiş olmasından dolayı sildim. Bilginize.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by yucin Yazıyı Oku
    Yahu sayenizde, yani kimler olduğunu artık herkes ayan beyan görüyor işte. 40 yaş üstü koskoca adamlar allem ettiniz kullem ettiniz Tıp literatürüne hem de çaresi olmayan bir hastalık türü yarattınız.Adı da You Jean sendromuymuş.Doktorlar en kötü kanserden bile daha beter bir hastalık olduğunu söylediler hatta bu sendromu rakamsal bir adı olan kişinin bulaştırdığını ifade ettiler.Şimdilik sadece 5 kişiyi karantina altına alacaklarını ama elden bişey gelmeyeceğini ümitsiz bir vaka olduklarını söylediler.
    Vah hallerine yazık gencecik adamlardı kaybettik şimdiden başımız sağolsun.

Öne alayımda görmeyenler okusun heehhh...
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

Yaz yaz, korkma kekocugum.

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Normalde silinen mesajların silinme sebebi açıklanmıyor ama suyunu çıkardığımızı yada torpil vs gibi sözler ettiğiniz için açıklama yapayım dedim ; yazdığınız mesajda "Allahcım" yazıyor, yanlışlıkla bile yazılsa hoş olmadığından , daha sonra da mesajın herhangi bir şekilde düzeltmemiş olmasından dolayı sildim. Bilginize.
    Hah! En azından hatamızı öğrendik. Tekrarlamayız. Teşekkürler.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Sayfa 43/153 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •