Sayfa 100/649 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 793 - 800 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Anasi %-5 lerde surunurken danasinin notr takilmasi bile yeterli isarettir. Hadi bakalim ins

2. Bu şirketi yönetenlerin ya da hisse fiyatlarını kontrol edenlerin niyetinin kötü olduğunu söylüyoruz. Ne kadar çirkef olduklarını anlamak için hissenin 100 bin endeksteki çukura inişini görmek yetmiyor mu? Buraya şuradan gelip de az bir umutlu laf edenlerin yatırımcılara iyilik yapması düşünülebilir mi? Bu kağıt çok yakın zamanda 3.x iken çok yakın zamanda 1.2x olan X kağıdı 1.75 oldu. Bu batak kağıdının dışında hangi tahtada olsaydık paramız değerlenecekti... Hatta 15 gün önce zararına satıp tombala çekip kağıt alsaydık şu an kârdaydık... BUnları niye yazıyorum? Boş lakırdı veya ağlama duvarına çevirmek için değil burayı. Hoş kimsenin ağlamaya dermanı bile kalmamış durumda ya neyse...

Lafın özü; bu kötü niyetli SAYIN kişilerin ekmeğine yağ sürmeyin... Bana gelince ne mal alıyorum ne de satıyorum. Aldıkça aşağıya sarkıtıyorlar bu belli oldu...

Bu para battı, bu para çalındı, bu para gasp edildi diyorum ve SAT-MI-YORUM....

SPK yı da bir kez olsun görevini yapmaya davet ediyorum.
    YTD

3. Trendman'a katılıyorum adamlar kötü niyetli o yüzden herkes uzak dursun bu kağıttan borsa 75 ken 5tl olan kağıt borsa 100'ken 2.50 tl
    orantıyı siz yapın normalde 7 tller de olması lazımdı. Şimdi bir kaç atakla 3, 3.5 olsa ne olcak ki?

4. Aynı fikirdeyim.

5. Ya arkadaslar halla arzlar gelince duzelir bence neticede 18 mio kar var adam 9.5 kr temettu verio halka arzlara da yetmio hisseyi takaslio cakalll

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

6. Spek sikisti tahtaya yarin aici gelirse panikler 2.65 ceker

LG-H840 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yakın tarihte kar payı dağitacak şirketler : ( güncellenmiş hali )

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. %9.5 kar payı...eh fena değil.şimdilik 51-54 bandında oynuyor speğimiz.

Sayfa 100/649 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •