Sayfa 149/649 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon
Arama sonucu : 5189 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kaantarik Yazıyı Oku
    Benim bu senedi sizden daha iyi tanıdığım kesin. Çıktığı gün daldım. Çok iyi de kâr ettim. Öyle 5'ten falan dalmadım haa karıştırmayın. İlk günden beri de dengesiz olduğunu biliyorum. Şimdi yazılanları okuyunca acı acı düşünüyorum. Yazık diyorum.
    sayın kaantarık, şimdi 2.50 den alalan kışı(kı o ben degılım) 3,12 olunca sevınmesınmı?...guzel para kazanmıs helal olsun demekten baska bırsey dusmez. bır arkadasım yıllarda ,60 malıyetlı tektularını elınde tuttu. 7-8 ay bır mıktar zararla satıp bır araba aldı...bugun elınde olsaydı 2 arabası olacak ve hıc zarar yazmayacaktı...anlık olarak boyle...bugunku tabloya bakarak gecmıse donuk yargılar yapmak kolay..
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2. halka ne zaman açılacak hber daha düşmedi sanırım smart

3. Bu hisse uzun vadelidir. Ben de 2016dan beri tutuyorum. Gunlukcu cebindekini bırakır gider spek çok sağlam.

HTC One M8s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by lucky26 Yazıyı Oku
    Bu hisse uzun vadelidir. Ben de 2016dan beri tutuyorum. Gunlukcu cebindekini bırakır gider spek çok sağlam.

Speki sağlam olması ne işe yarar ki? Şirket sağlam mı? Sağlamsa malına mülküne niye sahip çıkmıyor? Böyle kurumsallık, böyle kalite anlayışı olabilir mi? Bu şirketin sahibi borsada işlem gören kağıdının nasıl rezillik içinde yüzdüğünü görmüyor mu?
    Bu şirketin genel patronu uyuyor diyelim, genel müdürü vs de mi uyuyor? 60 bin endekste 5 tl olan kağıt 110 bin endekste 3 lerde debeleniyorsa hangi güven bizim bahsettiğimiz?
    Kendimizi kandırmayalım, kağıt uzun vadeli filan değil. Al satçıların, günlükçülerin elinde madara edilmiş... Halen de devam ediyor...
    YTD

5. Peki o zaman kağıt elindeyken sat kurtul yok kağıt elinde yoksa kusura bakma bizim karnımız tok

6.  Alıntı Originally Posted by lucky26 Yazıyı Oku
    Peki o zaman kağıt elindeyken sat kurtul yok kağıt elinde yoksa kusura bakma bizim karnımız tok

Olur! Başka... 4.5 te kakalanan kağıtları 3 e sattığımda kurtulmuş mu olacağım? Uzun vadeliyi kağıt ya artık 1 yılı tamamladık geriye de 30 yıl mı 40 yıl mı kalır, bilemem...
    Benim karnım da tok, kafam da fena halde bozuk. Buraya gelip uçacak, kaçacak, tepti tepecek diyenler yüzünden kaç kişi mağdur oldu biliyor musunuz?

Birde kimse üstüne vazife olmadığı halde şirketi parlatmaya, kalite cilası yapmaya ve şirket yönetimini savunmaya kalkmasın. Mal ortada ve ortalıkta...
    YTD

7. Bu hisse yatırımcısını üzdü spek sağlammış vs.anlamsız, yukarıdan maliyetle bekliyoruz nedeni şirketin gönderdiği haberlere inandık, mal bu fiyatta, bu endeks, bu fiyat ve o haberler, haa birde spek sağlam!!sırtımız yere gelir mi?

8. hissede 3 gündür iyi alışlar oluyor ama birileri sürekli satıyor. yükselmesini istemeyen birileri var. ya aşağıdan malı kaptırdı onu almaya çalışıyor yada farklı bi planı. sert bir yükseliş başlarsa şaşırmam. YTD

Sayfa 149/649 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •