Sayfa 198/649 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 5191 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Maliyet 4,5 TL ,yaklaşık bir buçuk yıl oldu ,kim bilir daha ne kadar bekleriz ,

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bir hisse alırsın kaybedersin yada kazanırsın bu borsa yatırımının bir sonucudur fakat bu şirkette ilk defa yatırımcı ilişkilerini arayıp bilgi alamadığım bir durumla karşılaştım.

önce gercekten yatırımcımısın bize ekstreni gonder falan dediler. ekstreni gönder sonra bize mail atabilirsin şartı koştular. Ayrıca telefonda kesinlikle konuşmuyorlar.

Farzedelim ki dediklerini yaptıgınız mail attınız geri dönüş zaten yok. işte o an ne kadar işe yaramaz bir şirkete yatırım yaptığımı anladım. Siz Siz olun önce bi yatırımcıı ilişkilerini arayın hisse alacagınız firmanın tutumlarını inceleyin. Yatırıcımsına değer veren şirketlere yatırım yapın bence..

Bu yaptıklarının benden ekstre istemelerinin yasal olup olmadığı konusunda SPK ya şikayette bulundum umarım ilgilenirler.

3.  Alıntı Originally Posted by hisse-gercekleri Yazıyı Oku
    bir hisse alırsın kaybedersin yada kazanırsın bu borsa yatırımının bir sonucudur fakat bu şirkette ilk defa yatırımcı ilişkilerini arayıp bilgi alamadığım bir durumla karşılaştım.

önce gercekten yatırımcımısın bize ekstreni gonder falan dediler. ekstreni gönder sonra bize mail atabilirsin şartı koştular. Ayrıca telefonda kesinlikle konuşmuyorlar.

Farzedelim ki dediklerini yaptıgınız mail attınız geri dönüş zaten yok. işte o an ne kadar işe yaramaz bir şirkete yatırım yaptığımı anladım. Siz Siz olun önce bi yatırımcıı ilişkilerini arayın hisse alacagınız firmanın tutumlarını inceleyin. Yatırıcımsına değer veren şirketlere yatırım yapın bence..
    Hissedar olmadan neden bilgi vermiyorlarmış!!!
    Kamuya açık olmayan bir bilgi mi soruyorsunuz..Ne sormuştunuz?
    Doğrudan SPK şikayetlik bir durum. Siz şirketin ortağısınız daha ne olsun..
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4. sevgili @diproyal yatırımcı ilişkilerine telefon açtıgınız an soru sormadan önce yatırımcımısınız önce ekstrenizi gönderin kanıtlayın dediğinde şok olmuştum. Hadi bunu geçtik farzedelim ki ekstrenizi gönderdiniz. Tekrar arıyorsunuz yatırımcı ilişkilerini bu sefer diyorlar ki muhterem ulaşılması zor şahsiyetler telefonda bilgi veremiyoruz mail atın.. Haydaaa diyosun.... Hadi o kadar sabırlısınız mail de gonderdiniz 3 gün bekliyorsunuz yanıt yok. Dayanamayıp arıyorsunuz ne oldu mailime yanıt gelmedi sonraki gün standart kalıplaşmış bir yanıt..

Bu bir hikaye değil bu vertunun yatırımcısına verdiği değer.. İnanmayan varsa arasın bi zahmet...

O yüzden küçük bir yatırımcı olarak bu şirkete yatırım yaptığıma bin pişman oldum. Ettiğim zarara değil boyle adam yerine koymamalarına daha cok kızdım..

SPK'ya şikayet ettim tabiki ama bir sonuç çıkar mı bilmem..

5.  Alıntı Originally Posted by hisse-gercekleri Yazıyı Oku
    sevgili @diproyal yatırımcı ilişkilerine telefon açtıgınız an soru sormadan önce yatırımcımısınız önce ekstrenizi gönderin kanıtlayın dediğinde şok olmuştum. Hadi bunu geçtik farzedelim ki ekstrenizi gönderdiniz. Tekrar arıyorsunuz yatırımcı ilişkilerini bu sefer diyorlar ki muhterem ulaşılması zor şahsiyetler telefonda bilgi veremiyoruz mail atın.. Haydaaa diyosun.... Hadi o kadar sabırlısınız mail de gonderdiniz 3 gün bekliyorsunuz yanıt yok. Dayanamayıp arıyorsunuz ne oldu mailime yanıt gelmedi sonraki gün standart kalıplaşmış bir yanıt..

Bu bir hikaye değil bu vertunun yatırımcısına verdiği değer.. İnanmayan varsa arasın bi zahmet...

O yüzden küçük bir yatırımcı olarak bu şirkete yatırım yaptığıma bin pişman oldum. Ettiğim zarara değil boyle adam yerine koymamalarına daha cok kızdım..

SPK'ya şikayet ettim tabiki ama bir sonuç çıkar mı bilmem..

Hocam siz hissedarsınız. Yönetim kurulu size hesap vermeli. Umarım SPK bu konuda etkin adım atar. Sorularınıza cevap vermek zorundalar. Sonuçta bu işi yapıyorlar.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6. Hissenin bilanço malum,halka arzlar sadece beyanda,iklimya beyanda,BIST rekor kırdı bu YATIRIMCISINI kırdı yatırımcı ilişkileri M ile başlayan zat saygı abidesi yatırımcısına!şahsen tabiki bayılmıyorum zararı realize etmemeyi etmeye tercih ettim,spekülatörü veya beraberindekiler bana göre başarısızlar.

7. Tiksiniyorum...

HTC One M8s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by lucky26 Yazıyı Oku
    Tiksiniyorum...

HTC One M8s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynı fikirdeyim

Sayfa 198/649 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •