Sayfa 378/649 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon
Arama sonucu : 5189 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Uzun burun nerdesin ?
    Kağıt çıkarken burdasin Düşerken bulut oldun gittin

Ula daha geçen gün vertuya teşekkür ediyordun ne çabuk bulut oldun gittin

Gel yine teşekkür et seni bekliyorum

İnşaallah sana uyup bu paçavrata atlayan ky olmamıştır.

2.  Alıntı Originally Posted by SDE Yazıyı Oku
    kayınço, vertu senin aklını başından almış.

doktora git diyeceğim ama korkarım onunda yapacağı bir şey yok.
    Sende gel buraya deli doktoru sende gel...gel bakalım kim deli kim akıllı bi görelim

3. Burayı dışarıdan izleyen ky sesleniyorum;

Bu paçavraya sakın bulaşmayın
    Burada kim bu paçavra için güzel şeyler yazıyorsa sakın ha ona kanmayın,kesin bir menfaati vardir veya şakşakçıdır dikkat edin.

4. Ben tahta yapıcıya diyorum AMACIN NE?Bu gemide senle beraberiz kendindemisin profight satışının bile fiyata kalıcı tesiri olmadı yok DÜŞENİ KIRDI yok onay aldı bir sürü şahıs insan algısını tarıyor hiçbir beklenti Yok olsada haberini Üçbeş kuruşluk primini alıp almadığın belli değil çakıyorsun sen bizi korkakmı sanıyorsun BIST primini izlemişiz giden gitmiş senin akvaryumundan mı çıkacağız 52 haftanın üzerinde bu maldayım bir başarın YÖK muhakkak karar alma zincirinde ki gücün kadarsın oda tahta daki icraatinden belli tabiki hisse yatırımı sabır işi bizlerin sabrı denenmiştir ve artık hissemizin fiyatlanmasını beklemek hakkımız.

5. Halka arz ne oldu!Ofis açılışı SMARTİKS bununla sahneye çıkarttınız müneccimler yine kıvranıyor KAFEİN ? Bir sır vereyim üzülmeyin bu kelleler balık hafızalı ofis açıcıyı birde halka ırz diye sürersin sahaya!!elindeki ortak ve iştirakler ile permütasyonu çok fazla hamle adayların var haa Zeki!elindekine dikkat kaptırma zira işin hergeçen hamlende daha zor olucak.Sevgili yorum okuyucuları bu kağıt ne al ne sat derim herkesin aklı var profesyonel danışmanınızdan destek alın.

6. Bu paçavrayı alacaklar YATIRIM DANIŞMANI desteği yerine Önce bir PSİKOLOGtan destek alsınlar.

7.  Alıntı Originally Posted by Uzun burun Yazıyı Oku
    Teşekkürler Vertu. Yarın bu gün verdiğini almaya kalkma bakalım. Şöyle dimdik durduğunuda görelim. Y.t.d.
    Uzun burun gel gel gelde vertuya teşekkür et hadi seni bekliyoruz.

8. Bu filmi defalarca gördük spek!!merak etme sende batıcan!!

Sayfa 378/649 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •