Sayfa 587/649 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637 ... SonSon
Arama sonucu : 5189 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sent from my iPhone using Tapatalk

2. E yokmu yeni bir yatırım 3 aydır sağdan soldan kazandığımız bütün karlarla vertu besliyoruz. Bu tavuk ne zaman semirecek, ne zaman kesip yiyeceğiz

3. buralar dutluk olmuş gibi neyse ben bugün eski kağıdıma giriş yapmaya başladım

tahtacı patron ellerin dert görmesin biraz bana aşağılardan mal versende heybemi doldursam

bugün ben aldıkça aşağı bastın iş inada binerse şirketin %1 i kadar bütçe ayırdım sana haberin olsun

4.  Alıntı Originally Posted by ank_gfb_06 Yazıyı Oku
    buralar dutluk olmuş gibi neyse ben bugün eski kağıdıma giriş yapmaya başladım

tahtacı patron ellerin dert görmesin biraz bana aşağılardan mal versende heybemi doldursam

bugün ben aldıkça aşağı bastın iş inada binerse şirketin %1 i kadar bütçe ayırdım sana haberin olsun
    almişiz bekliyoruz..milyonlari olan speğin acelesi yok bizimde yok..

5. Bizimde elimiz armut toplamıyor düşerse kafasına kafasına vururum sümsüğü

Girişim şirketlerinden en güzeli bu dedim bunu seçtim, ben seçtikten sonra açıklanan bilançolara bakınca doğru yapmışım diyorum da fiyata bakınca yaptığım seçim yanlış olmuş sonucuna ulaşıyorum. Öyle çok dertli değilim al sat la belimiz bükülmedi lakin, beklediğim heyecanı da bulamadım. Herşey kısmet önümüzde ki maçlarda sıkı kondisyonla çıkalım diye çalıştırıyordur belki tahtacı kurusu bizi bu kadar.

6. 1 fk olmaz mı acaba ? olacaksa daha para hazırlayalım. Bugün pörtföyüm içinde ağırlığı en fazla olan hisse vertu oldu (%19). Sarky kıl payı biraz daha az artık elimde vertudan. Vertu ile ilgili eldeki verilere bakınca olumsuz hiçbirşey gözükmüyor. Zararda mal taşımayı çevirmeyi severim. Şimdiye kadar aldığım hisselerin ne kadar cefasını çekersem, o kadar sefasını sürebildim. az zorlayan hisseyi de satmak zaten kolay oluyor. Rex bilir dipten aldığım da yükselmeye başlayan hisselerde %10 kar yakalasam 3 günde düşerim (Dmsas da defalarca öyle oldu, bu kez orada da biraz cefa çektim, o yüzden daha sağlamım).

7. söz dinleyen bir tahtacı sağ cep sol cep yapmaya başladıysan

ben her türlü malını alırım yeterki sen düşür bugünde 10K mal paketlendi

halka açık hissenin %1 ne talibim geçen sene %0.5 bendeyken kendini yırtıyordun almak için

çok yüksek fiyattan elimden aldığın lotları buralardan bana geri vererek iyi bir ticaret yaptığımızı düşünüyorum

forumları okuyorsunuz nasılsa sen düşür ben dediğim kadar lotumu alacağım paketleyip sana bu sefer kaçtan satacağımıda biliyorum

8. Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 587/649 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •