Sayfa 210/650 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 5194 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bu hisse ile olumsuz bir haber var ve bunu önceden haber alıp sattılarsa SPK bugünkü işlemleri inceler herhalde.

2. finans 1.5 milyon lot sattı. geçmiş olsun... belini bakalım kac ay sonra dogrultacak...

vertu = VEREM TUR

3. alırsanız verem olursunuz

4. yakında güzel bir haber gelebilir, bayram değil seyran değil amcam beni neden öptü, bu arada satan bir kişi olduğu için kendi adıma çok fazla korkum yok, bir arsa haberine yada halka arz haberine bakar olay. kendi tahminim patron Citibanktaki mallarını satıyor ve aşağılardan çoğunu farklı kurumlardan kendi alıyor gene, ve gene yabancı satıyor algısı ile yarın öbür gün milletin elinden gene alır. sonra bir bakarsın haftasında kap haberleri peş peşe gelir. bizim Borsa'mız maalesef patronları oyun sahasına dönmüş durumda.

5. Geçmiş olsun arkadaşlar. Sizin adınıza çok üzgünüm. Bir kaç gün önce çıkmıştım ama büyük zarar etmiştim. Mahkemeye verecekseniz ben de müdahil olurum. Düpedüz dolandırıldık. Bu SPK ile olacak iş değil, organize suç kapsamına girebilecek durumdur. Hele bir de bu satışın altından bir kötü haber çıkarsa işlemleri yapanların tespit edilmesi ve yasal suç teşkil eden insider olayından dolayı hak ettikleri cezayı görmelidir.
    YTD

6. Koskoca devletin yasal kurumları var iyi niyetli olmayan işlemleri bulup ve cezalandırmak görevi bahse konu senaryo doğruysa yasal müeyyide si olmalı.

Alıntı Originally Posted by ANARCHY Yazıyı Oku
    yakında güzel bir haber gelebilir, bayram değil seyran değil amcam beni neden öptü, bu arada satan bir kişi olduğu için kendi adıma çok fazla korkum yok, bir arsa haberine yada halka arz haberine bakar olay. kendi tahminim patron Citibanktaki mallarını satıyor ve aşağılardan çoğunu farklı kurumlardan kendi alıyor gene, ve gene yabancı satıyor algısı ile yarın öbür gün milletin elinden gene alır. sonra bir bakarsın haftasında kap haberleri peş peşe gelir. bizim Borsa'mız maalesef patronları oyun sahasına dönmüş durumda.
    yaşasın iyimserlik

8. A.Ort ---T.Lot---- Alış Lot--- Alış Ort.--- Satış Lot--- Satış Ort.

2,57---- 4.972.735--- 2.156.142--- 2,57--- 2.816.593---- 2,57

Sayfa 210/650 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •