Sayfa 280/649 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon
Arama sonucu : 5189 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 2.64 üstü alışları saymıyorum.2.64 maliyet düşürdük aldık.2.40 yaptı ordan aldık 2.30 yaptı ordan aldık 2.20 yaptı haftaya da 2.10 yapar daha sonralarını siz düşünün.aldıkça verilen bir hisse daha nereleri görür bilemitorum

2. Haftalardır yorum yapmıyoruz ama gene değişen bişi yok, herkes olumsuz düşünüyor. çünkü adamlar çetin dövüşüyor. teknik anlamda 2,39 altına sarkması ne kadar şık olmasa da eğer üstüne tekrar atabilirse güzel bir potansiyeli var. Benim beklentim şahsi olarak bu yıl bitmeden en az bir halka arzın gerçekleşmesi ve teknik olarak KAMA'nın çalışmasıdır. kesinlikle kimselere yatırım tavsiyesi olunmaz..

3.  Alıntı Originally Posted by hisse-gercekleri Yazıyı Oku
    bunu yazdıgım burada herkese cevap veren biri vardı tutarlı ol diye bana cevap vermişti.. ortalıktan kayboldu kendileri neyse o gider baskasi gelir.

şimdi farzı misal buradan SPK dan haber gelse tamam halka arz edebilirsiniz hisse 2.60 gelse biz kaybettiğimiz eşeği bulduk diye sevinecez Soygucu ********ler paralarına para katacaklar.. Bizlerde 2.60 dan 3.50 olacak diye yatırım yaparken adamlar buralardan topladıklarıyla zaten kazanacaklar...
    tutarlı olacaksın evet..

hisssede 2 lira bekliyorsan 260dan satacan malda beklemeyecen

ama hem malda bekleyip hemde düsük fiyat vermek en hafif tabirle tutarsızlıktır..

tutarlı olalım o yüzden

4.  Alıntı Originally Posted by hisse-gercekleri Yazıyı Oku
    2.40 lardan 2.20 yazdigimda birisi tutarlı ol demişti... satmadıktan sonra kar zarar olmaz hisselerde..

beklentiniz ve analizleriniz güzel fakat bir gerçek var bu hisse temettu verdigi gunden bugune kadar 3.20 lerden 2.20 gordu..

halka arz masalı 2 yıldır sürüyor. kafein yazılım smartiks yazılım masallarını kullanarak millete çaktılar.. bunlar kanı bozuk 3-4 kademelik adamlar..

2.64 de mal alan biri vardı hareket başlıyor diye gecmis olsun yazmstım..

Sanmayın ki ooo küfür edenler çoğalmış ağlayan çok. demekki hareket zamanı yaklaşmış herkes bezmiş şimdi alma zamanı diyenler buralardan alanlar varsa onlarda ağlayacak bizim gibi...
    size tutarlı olun dedigimde 256 idi hsise 240a cekmenizin bir anlamı yok fiyatı.. 250 altındada buraya yorum yazmadım halada yazmıyorun fiyat ile ilgili yorum.

take off pozisyonda kemerleriniz bağlı olsun 😉

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!!

6.  Alıntı Originally Posted by Strategy Yazıyı Oku
    herkesin ümidi rafa kalmış haliyle, herkese bol sabır diliyorum

bir detay daha var , kafein smartiks den çok daha büyük hasılat olarak çok daha fazla bildiğim kadarı ile

halka arzlardan sonra gelen paranın dışında hisselerin yükselmesi azalması ile vertuda özsermaye de yükselip azalacak

2. olarak da halka arzlardan sonra bu iki yazılım şirketinin satılma haberleri hep gündemde kalacaktır diye düşünüyorum

benim tahminim bu iki yazılım şirketi iyi fiyatlara satılmak isteniyor ki halka arzları yapılıyor

Y.T.D
    halka arz edilen paylarda ne kadar vertunun oranı olacak o da onemli.

izahnameleri okumak gerekli.

atıyorum kafeinin yuzde 39 u vertunun sanırım..

kafeinin yuzde 50 si halka arz edilecekse farzı misal bunun ne kadarı vertunun sahip oldugu hisseler olacak ?

7.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Yahu niye almasınlar... 3.75 maliyet.. 2 TL.den alsam maliyeti 2.80 'ne indireceğim... Halka arz gerçekleştiğinde 2.80 ni görürse satacağım belki.. Yani insanlar maliyet düşürmek için alıyorlar .. Bu vicdansız şirket yatırımcısını öldürdü bitirdi... Şimdi de işi metro cambazı galibe havale etti... İşin içinde metro var şimdi .. Vezirde eder , rezilde eder artık. Cuma haber patlatmışlar bu hafta düşükten satmazlar gibi... Şöyle 2 TL. Falan çekselerde biraz daha maliyet düşürsek... Çaresizce işlemler yapılıyor anlıyacağın.. Ne yapsın Vertu yatırımcısı 5 TL. Üzerinden bile alan var bu hisseyi .. Mecburen maliyet düşürüyor ...
    mal olumsuz havalarda toplanır bu konuda haklısınz..coskudada satılır..

bu hissede ilk acılıgında 350 lere gitmis sonra 250 le dönmüstü sanırım kabaca sonra hisseyi 570e kadar götürüp coskuyla mal sattılar. yani tahtadakileri maliyeti sıfıra epey yakın .

metro aktif mal almadı tahtada ama virmanla mal geldi. gelen mal acaba kimin malı.

Alıntı Originally Posted by borsayatırım Yazıyı Oku
    halka arz edilen paylarda ne kadar vertunun oranı olacak o da onemli.

izahnameleri okumak gerekli.

atıyorum kafeinin yuzde 39 u vertunun sanırım..

kafeinin yuzde 50 si halka arz edilecekse farzı misal bunun ne kadarı vertunun sahip oldugu hisseler olacak ?
    belli bu konu... smartiks icin 10 milyondan 14 milyona cikarilan pay (kisit kosulu) ile arz olacak ?

4 milyon lot icin 1.6 milyon adet oluyor vertunun !

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!!

Sayfa 280/649 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •