Sayfa 287/334 İlkİlk ... 187237277285286287288289297 ... SonSon
Arama sonucu : 2670 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Cimbom raya girdi gibi gözüküyor..Transferler netice veriyor ve verecektir.Sira borsada.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yönetimin hedefi büyük... Başkanın bugünkü açıklamalarından:
    'Mecidiyeköy'den gelecek fon, Riva'dan gelecek fon, Florya'dan gelecek fonu üst üste koyunca büyük bir rakam ortaya çıkıyor. Bu rakamın evvela gideceği yer Bankalar Birliği'ndeki kredinin ana parasının kapatılması. Hemen derhal tasfiye edilmeli. Günde 1.2 milyon TL faiz ödüyoruz. Yıllık yaklaşık 400 milyon lira. 400 milyon lira faiz ödeyen bir kulüp, sürdürülebilir sportif başarı sağlayamaz.' Bu hedefleri takip etmek lazım. Orta uzun vadede bu hisse çok değişik yerlere gelecek diye düşünüyorum... bekleyebilene...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    GÜNEŞE ATEŞ EDENLERİN DİYARI
    Gönderi
    1,153
    Kabak tadı verdin...
    KUMARI HER ZAMAN OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAK İLE MÜMKÜNDÜR !!!

4. sayın tahtacı, yeteri kadar toplamışsındır artık, 10 günde 9 kırmızı mum yaktın. bak yoksa batırırım seni...

5. endekse göre en az yüzde yirmi borçlandın tahtacı... bekliyoruz...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    GÜNEŞE ATEŞ EDENLERİN DİYARI
    Gönderi
    1,153
    Ligde üstte kaldığı Zaman hisse aşağı, şimdi altıncı siradasin hhisse daha diri. Bekliyoruz
    KUMARI HER ZAMAN OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAK İLE MÜMKÜNDÜR !!!

7. Beklentiye geliyorlar.2 hafta içinde lider olabiliriz...Buda bu haftalar itibari ile olumlu.Maclarin çoğu deplasmanda oynandı ve yepyeni bir kadro.Kayseriyi geçersek su 10 gün neşeli olur.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ben aslında mali yapıyı düzeltmeye yönelik somut haberler bekliyorum. Esas hisseyi götürecek olan bu gibi haberler... Bu yönetime güveniyorum...

Sayfa 287/334 İlkİlk ... 187237277285286287288289297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •