Sayfa 4/330 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 2635 madde; 25 - 32 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

Kap : Profesyonel Futbolcu Radamel Falcao Garcia Zarate'nin Kulübümüze transferi konusunda Futbolcu ve Kulübü AS Monaco FC ile resmi görüşmelere başlanmıştır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Pazartesi günü yükselişi elinde hissesi olanlara hayırlı olsun.
    Daha önce Dediğim gibi hisse OV de %20 potansiyele sahip ama buraya kadar iniş çıkışlarda lot arttırmak gerekir, olumsuz durumlarda zararı arttırıp aylarca kağıda saplanmamak için stoplara dikkat edelim. Yoksa çıkar düşer her hissede olduğu gibi şimdi benim görüşüme göre ne olur ( buradaki analizlerim boolinger-macd-rsi-di-mum analiz indikatörlerine göre yapılmıştır.
    En önemlisi! 1.51 altında kapanışlar net stop

İlk direnç 1.56 açılış buranın üstünde olursa dönmek isteyeceği ilk nokta buranın üstünde kapanışlar olumlu olup yükseliş tendinin devamı olacağına dair işarettir.
    Eğer ilk psikolojik rakam 1.6 geçilir ve 1.63 üstü kalırsa o zaman herkes zaten konuşacağı için burada bişey paylaşmaya gerek kalmayacaktır
    Gelelim extreme durumlara
    1.49 görüldüğü an kaç
    1.74 görüldüğü an kemer bağla ve agrasif hareketlere hazır ol.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Biraz heyecan biraz agresif hareket görelim nasıl oluyor bizde bakalım
    kimseler anlamazdı ya nasip ne demekti.

4. Falcao +1 golcü daha geldi.FB BJK YA 2 ser puan kaybetti.Araya ve kaynasmayi girilecek en guzel ortam.Şimdi sıra spek te.

5. 1,70 yapar dedim ama 1.60 geçemedi. 1,59 tümünü sattım, kalanlara bol şans.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    selamlar 1,57 den tekrar ufak ufak çocukluk aşkımıza giriş yapıyoruz çocuğumuz olursa adını falcoo koyarız artık
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7. Bunca tantanaya haftasonu sürpriz sonuçlara ustuste kap açıklamalarına rağmen rölantide çalışıyor...Bilançoyuda Transferleride kapanan puan farkınıda takmıyan bir spek çiiiiii.

8.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Bunca tantanaya haftasonu sürpriz sonuçlara ustuste kap açıklamalarına rağmen rölantide çalışıyor...Bilançoyuda Transferleride kapanan puan farkınıda takmıyan bir spek çiiiiii.
    Hadi bizden utanmıyorsun zararda olan FB/BJK/TS dan utan...Yakında Trabzonda geçer seni...

Sayfa 4/330 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •