Sayfa 262/334 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312 ... SonSon
Arama sonucu : 2670 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

aylık takas

3. hiç yazan yorum yapan kalmamış, dün en çok para çıkışı hissemizde gerçekleşmiş tam 16.6 k
    babalar seçimini yaptı galiba, gs ye şans tanımayanlar yanılır ve arkadan bakarlar inşallah
    Ankara gücü maçı bir kazaydı bence sıvas macıyla birlikte yeniden çıkışa başlarız diye umut ediyorum

4. Gitti yine pisi pisine puanlar.Bu sahada nasil top oynaniyor.gidin kcaelinde urfada mardin de oynayin yeterki zemin iyi olsun.Bu Hafta bjk Basaksehire takilirsa ne ala.Yoksa zor dostum zor.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. yapacak birşey yok herşeyin hayırlısı...pozisyon yokken gol yedi takım..ona rağmen ilk yarı 3.4 olurdu..ama girmeyince girmiyor...bjk maçında top 1 cm aşağı inse gol burda top içeri girmiyor...futbolun güzelliği işte..hele hallin pozisyonu bomboş atamıyor...sivasın yarım pozisyonu yok ama maç berabere...geçen hafta kötüydü takım bu hafta bu sahaya rağmen iyi pozisyonlar vardı ama olmadı...hisseye gelince daha nereye düşer ki...zaten hiç çıkmadıki...bjk iki maçı alırsa net şampiyon olur gibi...sene başından beri ince bir destek de var..ama burak ustanın dediği gibi onlarda prim yapmaz ise artık bu sportiflerde bir arıza var bilmediğimiz diye düşünürüm...

6. Giden sadece puan olsa maddi kaybımız cabası
     Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Gitti yine pisi pisine puanlar.Bu sahada nasil top oynaniyor.gidin kcaelinde urfada mardin de oynayin yeterki zemin iyi olsun.Bu Hafta bjk Basaksehire takilirsa ne ala.Yoksa zor dostum zor.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kurthan

Sayfa 262/334 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •