Sayfa 994/1001 İlkİlk ... 494894944984992993994995996 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,945 - 7,952 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    ben duydum türkiye başka ülkelerinde türistlerini yasaklamış değil sadece iran yasaklamış orda varmış corona millet corona ölmüş olmuş şuan sadece iran ve ırak
    cin italya guney korea gibiler demek yasaklanmamismi? o ulkelere thy pegasus gibiler ucuyormu hala?
    o zaman havalimaninda sadece supheli olanlara mi karantina yapiliyor? ve tum sinirlerde ve havalimaninda cihaz varmi bunun icin?
    Canlar gider heyyyy

Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    cin italya guney korea gibiler demek yasaklanmamismi? o ulkelere thy pegasus gibiler ucuyormu hala?
    o zaman havalimaninda sadece supheli olanlara mi karantinami yapiliyor?
    hayır yasaklanmadı, termal kameralar var uçaktan inenleri öyle kontrol ediyorlar, bu durum benimde aklıma çok takılıyor çünkü bildiğin gibi virüsün 14 gün kuluçkası var ama kuluçkadaykende çok bulaşabilir değilmiş sanırım.

3.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    hayır yasaklanmadı, termal kameralar var uçaktan inenleri öyle kontrol ediyorlar, bu durum benimde aklıma çok takılıyor çünkü bildiğin gibi virüsün 14 gün kuluçkası var ama kuluçkadaykende çok bulaşabilir değilmiş sanırım.
    aynen oyle.
    Biraz da haberleri turkiyede bu konuya gore cok aciklamiyorlar mert bey ben oyle goruyorum. yani saglik hygiene gore bilgi veriliyormu acaba buyuk bakista?
    Canlar gider heyyyy

Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    aynen oyle.
    Biraz da haberleri turkiyede bu konuya gore cok aciklamiyorlar mert bey ben oyle goruyorum. yani saglik hygiene gore bilgi veriliyormu acaba buyuk bakista?
    ben açıkcası sanmıyorum sayın shangil coronanın halka açıklanmadığı durumunu ama burda luzumsuz milliyetçilik değil yapmak istediğim demek istediğim şu ki türk milleti hakikaten temiz bir millet zaten çok elini yıkıyor vesaire ve evhamlı bir topluluk gereken önlemleri alıyorlar birde corona olmuş diyerek milleti paniğe sevk etmeye gerek yok.

5.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    ben açıkcası sanmıyorum sayın shangil coronanın halka açıklanmadığı durumunu ama burda luzumsuz milliyetçilik değil yapmak istediğim demek istediğim şu ki türk milleti hakikaten temiz bir millet zaten çok elini yıkıyor vesaire ve evhamlı bir topluluk gereken önlemleri alıyorlar birde corona olmuş diyerek milleti paniğe sevk etmeye gerek yok.
    O zaman sayin mert, kesin varmi yokmu diyemiyoruz, sizin yazdiginizdan oyle anladim? tabi bir coklari hatta bilmeden virusu tutup hasta olup biraz sonra saglam oluyorlar hic bilmeden yani bunlar istatistikte hic sayilmiyor.
    youtube da da bakiyordum bir yasli turk hoca diyordu nasil cinden atlayip irana sonra italyaya ve turkiyede yok ve izah ediyordu ve ....
    hepsi insan ogullarin basi sag olsun gecmis olsun
    Canlar gider heyyyy

6. 6 sayfa kaldı ilgililere duyurulur.

Mert emmim foruma kustu

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Mert emmim foruma kustu
    Aydınla whatsapptan konuşuyoruz foruma gerek kalmıyor

Sayfa 994/1001 İlkİlk ... 494894944984992993994995996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız