Sayfa 27/40 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon
Arama sonucu : 316 madde; 209 - 216 arası.

Konu: OTTO - Otto Holding

1. Bir an önce bedelli sermaye artımına katılmak için heyacanlanıyorum. 1 TL 'den para yatırıp bedelli hisseleri alıp, bölününce 0,90-0,85
    kuruş arası fiyattan 1 TL den aldığım cillop gibi hisselerisatarak, canımdan çok sevdiğim şirketime para kazandırabilirsem ne mutlu bana. Sonra 1 TL veya üzerinden geri alırım kaçmıyoya hisseler.

2.  Alıntı Originally Posted by master2005 Yazıyı Oku
    hadi aslanım tactr yukseliver hedefe gidiverde kaç aydır avrad siz kaldım bu azaptan kurtar beni ukrayna gönder beni aşk istiyorum aşk aşk
    Merak etmeyin Artık tactr ile evlendiniz) tactr ile doya doya aşk yaşarsınız artık 3-5 yıl sonra siz mi boşarsınız o mu orasını bilmem... Allah Mesut etsin .. Emin’im bedelliye katılmak içinde sabırsızlanıyorsunuzdur boy boy çocukta yaparsınız..

3. Tactr bedelliye katılmak için kurban mı arıyor??? Yoksa satış haberi falan mı var...

Ytd

4. Sabıkalı tahta olduğu için isterse aya gitsin kimse gelmez.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5. Son 2 işlem günü aşağı basmak için fırsat kolluyor gibi hareketleri var..

Ytd.

TACTR Konsolide 2018/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 311522

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. BackqRound hocadan izin alınarak paylaşılmıştır.........

[/quote]

8. Pek yazan ve alan yok sanırım bugünkü gel gitlere rağmen kimsecikler yok....

Sayfa 27/40 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •