Sayfa 500/559 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550 ... SonSon
Arama sonucu : 4468 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: KRDMD - Kardemir D

1.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Hiç Düşündünüz mü? Bu virüs bizi 2000'li yıllar da yakalasaydı halimiz ne olurdu?

Hastane yok, İlaç yok, Doktor yok, Ambulans yok,
    Yoğun bakım ünitesi yok.

Hükümet zaten hiç yoktu...

Oturup şükretmemizin TamZamanı.
    milletten bağış toplar alırdık hepsini, parasıyla değil mi?

2. Derdinizi anlamak ne kadar zor.Sanane milletin yardımından sen vermezsin olur biter benim paramın derdi senimi gerdi ister yardım ederim ister sokağa atarım.Burdan da siyasi dokundurma yapmayın bugünlerde yapmayın bari

3. krdmd kısa vade trend kanalı. 1.97 ve 1.92 (trend alt kanalı) destek, 2.16 direnç olarak izlenebilir. Yatırım tavsiyesi değildir tabii

4. Adsız.jpg

Arkadaşlar merhabalar,

Kendimi tanıtayım öncelikle. İsmim Başar, Koç grubunda mimar olarak çalışıyorum ve borsayı amatör şekilde takip ediyorum. Onun için paylaştıklarım sadece bizlere yol göstermesi içindir. Deniz hocam sağolsun, bu başlıkta paylaştıklarını epeyce bir takip ettim ve bu süre içerisinde paylaşımlarının çok faydası oldu. Kendisine teşekkürlerimi iletmek isterim. Burada da olabildiğince kendi edindiğim bilgi birikimlerimle paylaşım yapmaya çalışacağım. Hatalarım olursa Deniz hocam düzeltirse sevinirim

Açıkçası ben önümüzdeki süreçte KRDMD'nin kısa bir süre içerisinde tekrar 3 ve üzerine gideceğini sanmıyorum.
    Neden diye sorarsanız;
    1 - Ciddi miktarda yabancı çıkışı var ve CDS'ler çok yüksek durumda,
    2- Virüs konusu henüz çözülmedi, çözülmüş olsa bile ne gibi bir tahribat var kimsenin bir bilgisi yok
    3- Borsanın son bu dönemindeki çıkış bir dead cat bounce yani ölü kedi sıçrayışı olabilir. Sert bir satış dalgası daha gelebilir. 2008 - 2001 ve 1929 krizlerindeki grafikleri takip ederseniz, kaç kez bu tür yükselişler yapmış olduğu görülebilir.
    4- Dünya tedarik zinciri çökmüş durumda. Grubumdan bile gördüğüm kadarıyla son mamülü elde edene kadar ihtiyaç olan ara mamüllerin tedariğinde ciddi bir sıkıntı mevcut. Bunun kendine gelmesi epey zaman alacak gibi duruyor.
    5- Bu ve bunun gibi bir sürü sorunlar dağını say say bitmez. Sokak zaten her şeyi anlatıyor.
    6- Unutmayalım her zaman dibin dibi vardır. Borsanın şu ortamda 10.000 dolar seviyesine gitmeyeceğini kim söyleyebilir.

Konu Krdmd açısından değerlendirildiğinde Deniz hocamın da belirttiği gibi 2.00 üzerine aydınlığa çıktık ama kısa süreli olabilir. Şu anda Fibonacci %23.6'lık bir düzeltme yaptık. Evet düzeltme %38.2'lik Fibo seviyesine de çıkabilir. Ama bu seviyelerin üzerinde yapılacak alımlar tehlike çanlarının çaldığına işarettir. Şu anda yatay bir kanal içerisindeyiz. Ayrıca önümüzde grafikte gördüğünüz üzere kırılması gereken bir direnç seviyesi var. Bir süre yatay bir bantta gideceğimizi ve ikinci bir satış dalgasının geleceğini düşünüyorum. 2.24 seviyesinin geçilmesi epey bir zor olacak gibi. Lütfen bu dönemde işlem yaparken dikkat edelim.

Sevgiyle kalın.
    Son düzenleme : Tulpenmanie; 07-04-2020 saat: 09:18.

ANKET-BIST100 Endeksi'nin güne yükselişle başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan
    tahmini +975, ortalama tahmin ise +1114 oldu.
    Foreks'in 38 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +3000 puan olurken, en düşük beklenti +235 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan 38 analistin tamamı pozitif açılış tahmininde
    bulundu.
    BIST100 Endeksi, dün günü 2518,52 puan artışla 92.071,13
    puandan tamamlamıştı.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen
    BIST 100 Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım
    uzmanları [email protected] adresine başvuru maili
    gönderebilir.

- BIST100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : +975
    Ortalama : +1114
    Maksimum : +3000
    Minimum : +235
    Katılımcı: 38[(+38)(-)0]

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(07/04/2020 - 09:17:41)

6. Adsız2.jpg

Takip ettiğim majör direnç ve destek seviyeleri;

Mavi olarak çizdiğim destek noktası benim orta vadeli majör destek seviyem, kırmızı ile çizdiğim ise majör direnç seviyem. İlerleyen süreçte mavi renkli 20'lik üssel ağırlıklı ortalama aşılsa bile 50'lik turuncu üssel ağırlıklı ortalamaya takılacağımız düşüncesindeyim. Zaten bu ağırlıklı ortalama bizim kırmızı renkli direnç çizgimizle aynı seviyeye gelmiş olacak.

Şu an Krdmd'de nakitte değilim. Deniz hocamın da önceden çizmiş olduğu yükselen trendin nasıl doğru işlediğini ve sayesinde stop-loss koyarak belli bir miktar zarar ile çıkmıştım. Tekrar teşekkürü borç bilirim kendisine.

Bilgiler. Sevgiler.

7.  Alıntı Originally Posted by İluvatar Yazıyı Oku
    Ya M.Ö. yakalansaydı, ni yapardı bizim dedelerimiz Allah muhafaza, maske yok karantina yok, evde kal yok çünkü ev yok. Çağ falan atlayamazdık. Bencede şükür edelim halimize
    zaman tünelinden buraya mı düştün. başka bi zamana git istersen. burda suriyeliler var. beğenmezsin şimdi sen bizi de

8. 2.10 a dayandik.

Saygilarimla...

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 500/559 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •