Sayfa 302/1000 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Lan jale...
    Jale kim Webster üstad?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2. Dün 750 getirdi tcd bugün - 180 beni çok rahatsız etmedi.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Gördüğümüz tüm bu fonlar herkese yayıldı suyu çıktı sanki...

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Malesef TCD'de stopaj kesiliyor. Benim satış yaptığım gün %82 gözüküyordur. Ayrıca Hisse fon olabilmesi için devamlı en az %80 hisse taşıması gerekiyor.
    Bu yönde belki de bir otokontrol sistem vardır gibisine sormuştum. Devamlılık şartı varsa olmaz tabiki. Çünkü ara ara % 80'nin altına iniyorlar ancak % 75'i de geçmiyor bu oran. Bazen "zaten sınırdasın değiştir adını hem sen hem yatırımcın kazansın" gibi düşünüyorum ama vardır bir bildikleri. Valörü T+2 yapmak işlerine gelmiyor belkide. Sonuçta isim değişikliğinde valör de değişiyor bildiğim kadarıyla. Amma çok şey bilmiyormuşuz meğerse.

5.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Dün 750 getirdi tcd bugün - 180 beni çok rahatsız etmedi.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Maliyetler önemli tabi geçen hafta giren satmaya kalksa karlı bile satamaz çünkü yarın ne olacağı bilinmiyor 2 hafta önce alındıysa belki biraz daha serin durulabilir oda borsanın bi aşağı kaymasına bakar tabiki

6. arkadaşlar çarşamba sabahı satış verdiğim fon ne zaman nakite dönüşür bilgisi olan var mı? teşekkürler.

7.  Alıntı Originally Posted by ada Yazıyı Oku
    arkadaşlar çarşamba sabahı satış verdiğim fon ne zaman nakite dönüşür bilgisi olan var mı? teşekkürler.
    Valörü kaç onu yazmanız lazım üstadım.

8.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Bu yönde belki de bir otokontrol sistem vardır gibisine sormuştum. Devamlılık şartı varsa olmaz tabiki. Çünkü ara ara % 80'nin altına iniyorlar ancak % 75'i de geçmiyor bu oran. Bazen "zaten sınırdasın değiştir adını hem sen hem yatırımcın kazansın" gibi düşünüyorum ama vardır bir bildikleri. Valörü T+2 yapmak işlerine gelmiyor belkide. Sonuçta isim değişikliğinde valör de değişiyor bildiğim kadarıyla. Amma çok şey bilmiyormuşuz meğerse.
    Aynen öyle değişken olmak işlerine geliyor her türlü değişmek için t1 de t2 ye göre avantaj

Sayfa 302/1000 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •