Sayfa 504/1000 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Ne yaptın hocam, tren yeni kalkıyor daha
    Bende hisse kısmı duruyor ama hisse fonun yarısına 13 den önce satış emri verdim bugün gerçekleşecek fiyattan satılacak

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bende hisse kısmı duruyor ama hisse fonun yarısına 13 den önce satış emri verdim bugün gerçekleşecek fiyattan satılacak
    Artacak diyordunuz niye sattınız?

3.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Ne yaptın hocam, tren yeni kalkıyor daha
    çorbam kaynasın bana kafi fırsatlar bitmez elbet. Şartlar uygun olduğu takdirde tekrardan gireriz.

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Allah bereket versin. Benden önce davranmışsınız. Var mı öngürünüz % kaç artı gelir pzt

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Artacak diyordunuz niye sattınız?
    Buna kar realize diyoruz üstadım İçeriğini tahmin edemiyordum üstadım ayrıca yarısı duruyor daha yükselirse diye

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Buna kar realize diyoruz üstadım İçeriğini tahmin edemiyordum üstadım ayrıca yarısı duruyor daha yükselirse diye
    Boşa çıkanı bağlayacak yer aramak zor ama

7.  Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    Allah bereket versin. Benden önce davranmışsınız. Var mı öngürünüz % kaç artı gelir pzt
    Öngürüme paralel gelmiyor artık geçen hafta fon değerinin %15-20'si kadar çıkış oldu bir süre dağılım raporuna uyumlu gidiyordu tamamen uyumsuz son zamanda satış yapma nedenlerimden biriside bu aslında

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Boşa çıkanı bağlayacak yer aramak zor ama
    Önümüzde 2 gün var bulmak için Olmadı FIL var üstadım hafta sonu GPG'den çok iyi getiriyor

Sayfa 504/1000 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •