Sayfa 688/1000 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Üstat bu GMA’ya noldu böyle? Aldığım günden beri zarar yazıyor? Maliyet düşürmek de istemiyorum açıkçası
    GMA'da son dağılımında 29 adet hisse senedi var ve %44 civarı ağırlığı var portföyde. Bugün hisse ağırlığı %35'lere düşmüş. Borsanın düşüşü direkt etkiliyor haliyle fonun getirisini. Borsa düşerken GMA'dan çok fazla bir beklentiniz olmaması gerekir.

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Kimse kalkipta tcd nin iyi yonetildigini soylemesin artik

Bist artarken eksi getiren tcd gorduk...
    Dunku cokuse ragmen arti getiren hisse agirlikli fonlar gorduk...
    Tcd bana artik guven vermiyor...
    1 haftalik kaybim 10 k...
    şu an tamamen aynı düşüncedeyiz dostum. unutmadan bir şeye daha dikkatinizi çekeyim. bu fon, yüzde en az yüzde 80 hisse taşıdığını belirttiğinden sanırım stopaj da olmuyor.

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    şu an tamamen aynı düşüncedeyiz dostum. unutmadan bir şeye daha dikkatinizi çekeyim. bu fon, yüzde en az yüzde 80 hisse taşıdığını belirttiğinden sanırım stopaj da olmuyor.
    Stopaj var ustadim
    Satinca kesti...
    Onun icin fonun adinda ozellikle belirtilmeli hisse senedi fonu diye....syg

4. ANKARA, 11 Ekim (Reuters) - Dışişleri Bakanı Mevlüt
    Çavuşoğlu Suriye'nin kuzeydoğusuna yönelik operasyonda 30 km
    derinliğe inildiği zaman Türkiye sınırlarına yönelik tehditlerin
    ortadan kalktığını söyledi.
    ben buradan yatırımcı gözüyle şunu anlıyorum: zaten geçen pazarki başkanların telefon görüşmesinde yukarıdaki husus için yeşil ışık yakıldı. tiwitler mivitler iç politikaya oynamak. bizler de sanki boşuna dengemizi bozuyoruz gibi.

5. Eeee hepimiz kaçtığına göre iyi nakit var şöyle sığ bir tahtaya girip tavan serisi yaptıralım...yeni fon önerileri var mı hisseye girelim mi bi müddet ppf te mi kalsak kasımda mı dalsak hisseye öneriler nedir

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Borsanın düşüşe başladığı günden bugüne (02.10) fon performansları. GPG, OBP'ye göre daha iyi iş çıkarmış durumda. Hisse ve banka ağırlıklı fonlarda iyi zarar var ve ons altındaki gerilemeye rağmen Altın fonları % 6'yı aşan getirileriyle (IGA - TUA) en ön safta. Her ne kadar 2nci sütundaki mukayese tarihi 02.10 yazıyorsa da bu fiyatın 01.10 tarihli kapanış fiyatı olduğunu ve aynı zamanda Ekim ayı performansını gösterdiğini bilhassa hatırlatırım.

Alıntı Originally Posted by Mel1005 Yazıyı Oku
    Eeee hepimiz kaçtığına göre iyi nakit var şöyle sığ bir tahtaya girip tavan serisi yaptıralım...yeni fon önerileri var mı hisseye girelim mi bi müddet ppf te mi kalsak kasımda mı dalsak hisseye öneriler nedir

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    +1 aynen ,

8.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku

Borsanın düşüşe başladığı günden bugüne (02.10) fon performansları. GPG, OBP'ye göre daha iyi iş çıkarmış durumda. Hisse ve banka ağırlıklı fonlarda iyi zarar var ve ons altındaki gerilemeye rağmen Altın fonları % 6'yı aşan getirileriyle (IGA - TUA) en ön safta. Her ne kadar 2nci sütundaki mukayese tarihi 02.10 yazıyorsa da bu fiyatın 01.10 tarihli kapanış fiyatı olduğunu ve aynı zamanda Ekim ayı performansını gösterdiğini bilhassa hatırlatırım.
    savaş döneminde altının kazandırdığı bir kez daha ispatlandı.
    Tablo için teşekkürler.

Sayfa 688/1000 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •