Sayfa 717/1000 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Sizin iş zor üstadım bu devirde risksiz Ppf'mi kaldı
    Haklısınız PPF'lerde risk düzeyi 1
    Ya o risk gerçekleşirse.
    Yastık altımı daha uygun acaba.
    Gerçi benim birikim minik bir yastığa sığar da nitelikliler ne yapar bilemem.

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Haklısınız PPF'lerde risk düzeyi 1
    Ya o risk gerçekleşirse.
    Yastık altımı daha uygun acaba.
    Gerçi benim birikim minik bir yastığa sığar da nitelikliler ne yapar bilemem.
    Nitelikliler ne yapacak serbest serbest geziyordur üstadım

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Benimde yarın 3. Alış gerçekleşecek. Bir süre mola sonra devamı gelecek fakat kalan kısım netleşmedi henüz sürekli değişim içerisinde
    Bundan böyle gerek tasarruflardan gerekse de hisseden >> fonlara geçiş stratejimden gelecek olan nakitle, ki bu sürecin 2020 yılı sonuna kadar devam edeceğini tahmin etmekteyim oluşturduğum fon sepetindeki fonlardan eşit tutarda alımlar yapmaya karar verdim üstadım. Kendi adıma, sürekli değişim tehdidine karşı en stratejik karar bu karar olsa gerek. İşin "karar" kısmı en kolayı; uygulamaya geçtiği zaman en çok kazandıran hangisinin peşine düşmeyiz umarım. Hisselerdeki tecrübem böyle bir durumla karşılaşma ihtimalimin % 51'in üzerinde olduğunu söylemekte.

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Nitelikliler ne yapacak serbest serbest geziyordur üstadım
    Serbestlerin riski 7 civarıdır herhalde.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Jale de jale üff ne Jale:

Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Beğendiyseniz ve onay bekliyorsanız bence müdüre hanıma danışın üstadım
    Bankaci hocam bizde bise yaparken hanima danisilmaz
    O kadaaaar

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Jale de jale üff ne Jale:

Emmi bu sarkiyi sali sabah dinleyeceksin rahat ol. Bu msjimida unutma

8.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Bundan böyle gerek tasarruflardan gerekse de hisseden >> fonlara geçiş stratejimden gelecek olan nakitle, ki bu sürecin 2020 yılı sonuna kadar devam edeceğini tahmin etmekteyim oluşturduğum fon sepetindeki fonlardan eşit tutarda alımlar yapmaya karar verdim üstadım. Kendi adıma, sürekli değişim tehdidine karşı en stratejik karar bu karar olsa gerek. İşin "karar" kısmı en kolayı; uygulamaya geçtiği zaman en çok kazandıran hangisinin peşine düşmeyiz umarım. Hisselerdeki tecrübem böyle bir durumla karşılaşma ihtimalimin % 51'in üzerinde olduğunu söylemekte.
    Değişim dağılım içerisinde getiri farkından da oluşacaktır üstadım. Söz gelimi TCD aynı performansı seneye de gösterirse dağılımda ağırlığı artacaktır. Eğer aynı ağırlıkta kalmasını istiyorsanız belirli dönemlerde dengeleme yapmanız gerekecektir.

Sayfa 717/1000 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •