Sayfa 453/1000 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by zaftolga Yazıyı Oku
    IAR (İstanbul portföy dördüncü serbest fon) son 6 ayda %42 kazandırmış değerlendirilmeli bence.
    Bu fona serbestçe yatırım yapabiliyor muyuz?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Mustafa hocam size boşuna üstad demiyoruz.
    Abartmayalım üstadım %50 tutturma sanşım vardi

3.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Teşekkürler hocam, böyle önerilere ihtiyaç var. IAR'nin bugünkü fiyatı ilan edilmiş ama nedense tefas sayfasında "islem görmüyor" diye not düşülmüş. KAP ta duyuruları filan da araştırdım, bir sonuca varamadım henüz.
    Serbest fonlar nitelikli yatırımcılar için üstadım ve İstanbul portföyden alım yapabilirsiniz sadece söylenen fonu.

4. buradaki ORAN kımında - yazan hisseler o ay içinde düşen hisseler mi oluyor

Ağustos-2019
    Ekran Alıntısı.jpg

5.  Alıntı Originally Posted by mogola Yazıyı Oku
    buradaki ORAN kımında - yazan hisseler o ay içinde düşen hisseler mi oluyor

Ağustos-2019
    Ekran Alıntısı.jpg
    Oradaki oran toplam portföy içerisindeki oranı gösteriyor. Önünde eksi işareti varsa satış yapıldığını düşünebilirsiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Oradaki oran toplam portföy içerisindeki oranı gösteriyor. Önünde eksi işareti varsa satış yapıldığını düşünebilirsiniz.
    yani -0,11 zararla satış mı yapılmış

7.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Teşekkürler hocam, böyle önerilere ihtiyaç var. IAR'nin bugünkü fiyatı ilan edilmiş ama nedense tefas sayfasında "islem görmüyor" diye not düşülmüş. KAP ta duyuruları filan da araştırdım, bir sonuca varamadım henüz.
    Serbest fon olduğu için platformdan alınamıyor .İstanbul portföy ile görüşülmeli .Sadece nitelikli yatırımcılara özel bir fon diye biliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by mogola Yazıyı Oku
    yani -0,11 zararla satış mı yapılmış
    Zararı veya kârı göstermiyor dağılım içerisindeki yüzdesel miktarıdır orada yazan oran. Yani tüm portföye göre %0.11'lik kısmı portföyden çıkmış demek oluyor.

Sayfa 453/1000 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •