Sayfa 141/903 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Benim için dönüm noktası dedim tarih mi verdik işinize geldiği gibi yorum yapın.Farzet ki para bende hop dedim çizdirdim,farzet ki satmak için fırsat kollayan biriyim gaz veriyorum. Tamamda ve birader senin AKLIN YOK MU YA...MADEM AKLİN YOK NE İŞİN VAR BURALARDA.NOKTA...

2. malum şahıs kaç yıldır borsada olduğunu söylüyor ama yok defter değeri şu kadarmış şu hisse şuraya kadar çıkmış balon diyor. borsada defter değerine göre işlem gören kaç hisse var ki borsa geçmişi 6 ay olan adam bile bilir herşey defter değeri değildir. yinede ytd.

3. Bu dünyada , algı yada yönlendirilmeye en uygun kişi cahil ve menfaatçi kişilerdir.DERİNHİSSE. NOKTA..

4. sn fibonacci artık yorum yapmıyorsunuz.

5.  Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    sn fibonacci artık yorum yapmıyorsunuz.
    Boş muhabbetlerden uzak durmaya çalışıyorum.Hissemin değerini biliyorum.Birilerinin övmesi veya yerden yere vurmasıyla ilgilenmiyorum..
    Saf bilgiyi bulursam veya önemli kırılım anlarında düşüncemi yazarım..
    Hiç tarih vermedim vermemde.Tarih verenlerede itibar etmiyorum.Ayaklara düşen kulis bilgisinde art niyet ararım..
    Şimdi belirtilen tarihlerden medet uman varsa zarar ederler şimdiden uyarayım..
    Belki bugün belki yarın belki seneye..
    İnşaallah biz hep burada olacağız..
    Allah hepimize hayırlı bol kazançlar versin..
    FİYATINA BAKMADAN SABIRLA BEKLEMEYE DEVAM....YTD..YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Boş muhabbetlerden uzak durmaya çalışıyorum.Hissemin değerini biliyorum.Birilerinin övmesi veya yerden yere vurmasıyla ilgilenmiyorum..
    Saf bilgiyi bulursam veya önemli kırılım anlarında düşüncemi yazarım..
    Hiç tarih vermedim vermemde.Tarih verenlerede itibar etmiyorum.Ayaklara düşen kulis bilgisinde art niyet ararım..
    Şimdi belirtilen tarihlerden medet uman varsa zarar ederler şimdiden uyarayım..
    Belki bugün belki yarın belki seneye..
    İnşaallah biz hep burada olacağız..
    Allah hepimize hayırlı bol kazançlar versin..
    FİYATINA BAKMADAN SABIRLA BEKLEMEYE DEVAM....YTD..YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Olayın özeti Tebrikler sayın Fibonacci

7. Burada ki en entelektüel ve kültür lü sayın Fibonacci dir.Ben şahsım adına düşündüklerimi bu kadar güzel cümlelere dökebilmem imkansızdır.

8. Erhan topaç gedikten malı boşaltıyor,derin hisse aracılık ediyor,enayiler de sıraya giriyor.Allah akıl fikir versin.Mart seçimi bitecekti bitti,İkinci seçim bitecekti bitti,Meclis tatile girmeden bitecekti bitmedi,Meclis tatilden çıksın yoğun mesai verilecekti olmadı,şimdi iki aralık,2 aralık geçer 14 şubat.yaz gelecekte buğday başak verecek...

Sayfa 141/903 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •