Sayfa 669/903 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 5,345 - 5,352 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    sermaye dolar bazlı erimişken ve bedelli artış nimetinden faydalanamıyorken,açılan davalar sıkıştırır Ken bankanın harekete geçmesi an meselesidir.kişisel fikrim öngörülerim böyledir.ytd
    Allah aşkına marslı bey şimdide bankamı imha edecek diyorsunuz 😃 bununla ilgili en ufak bir emare varmı size gelen yalan haberler dışında 😆😆😆

2.  Alıntı Originally Posted by Hostel78 Yazıyı Oku
    😄 banka imha edecek diye 6000tl den 150ye 150den 550ye gitti değil mi? 😄😄😄 bankanın imhasını 20 yıldır bekleyen var o zamanda 5000 6000di... Allahını seven aritmetik düşünsün kimse demiyorki bana sana ne kardeşim evladiyelik aldım 10 yıl 20 yıl beklerim mühim değil diye... o zaman baş tacısınız. Banka imha eder yok holding olur yok mahkemeyle hallolurları bir kenara bırakın bu zaten hep vardı ve hep 6000 7000 liraydı. Ne oldu hükümet el atacam dedi ve o mevzuda kapandı önüne büyük engeller çıktı. En son geciktirdiniz biran evvel getirin dedi sallamadılarmı? Hayır sallamadılar değil engel var ve bu ortamda çok zor zaten. Hal böyleyken alis harikalar diyarındaki beyaz tavşanı takip edipte kör kuyuya girmeye gerek varmı 🐇
    Otelci kardeş bu imha veya holdingleşme eninde sonunda olacak. Yapı bozuk, biz bunu gördük ve aldık. Sen inansan da inanmasanda. Seni imana davet ediyorum. İman zaafiyeti baş göstermiş sizde..

3.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Enerjide telekomda bir dünya batağı varken ne imhası,eyt yalan çıktı,3600 yalan çıktı,af yalan çıktı,soylunun kayyum tehdit’i yalan çıktı.yalanlar dağları aştı.gündem değiştirmek için Özellikle rahip BRUNSON kepazeliğinin üstünü örtmek için İşbankası olayı gündeme getirildi.Kaz dağları olayında bile ömer çelik chp elindeki hisseleri hazineye versin dedi.iki tane spekülatör 10 lotla hisseyi buraya taşıdı.alıcı bulsa yapıştıracak.elinde olan hayal kurarak satmıyor.oyuncunun işine geliyor.siyasilere güvenmeyin.
    Okocha hatırladım 👋

4.  Alıntı Originally Posted by iskulelerimagduru Yazıyı Oku
    Otelci kardeş bu imha veya holdingleşme eninde sonunda olacak. Yapı bozuk, biz bunu gördük ve aldık. Sen inansan da inanmasanda. Seni imana davet ediyorum. İman zaafiyeti baş göstermiş sizde..
    Kişinin imanı sorgulanacak birşey değildir Allahla kul arasındadır. Öyle 3 kuruşa 5 köfte yok. Siz biliyor musunuz bu sayfada kimler al satla 1i 1000 yaptığını. Maliyetleri sıfır. Ortalıkta kimseye söyleme söyleme deyip 100kişininde haberi olan mevzular var hepside benim kulağıma geliyor. Düne kadar hükümet banka oturdu anlaştı diyenler baktılarki olacak gibi değil mal boşaltmak için şimdilerde banka kendisi imha edecek demeye başlamış. Doğruyu söylüyorum diyemi imansızım. Sakın ola bu fiyatlardan birilerini gaza getirip aldırmayın ve sakın ola danışıklı alış satış yapmayın. İmansızlık bunlardır vesselam...

5. Yazmam hasıl oldu🤔 Hisserllerde dikkat ettiyseniz alıcı tahtacı demiyorum hep küsüratlı rakamlar giriyor özellikle isbtr de.. Öyle çakallar var al sat yaparak maliyet sıfırlama ya gidiyor özellikle invset gibi sitelerde sürekli yorum yaparak bende bu kadar hisse var Maliyet şu bu,indirsin tabana bir ön lot daha alacağım.Ulan diyorum adiler siz giderken biz geliyorduk.Madem hissenin imha yada devir olayı için satın aldınız neden her gün fiyatlarla ilgileniyorsunuz..Tabi onlarda biliyor işi amaç beklenti satın almak milleti yolmak..İmha olacağını bekleyen atar kasaya mkk yapar yatar üstüne.Kim bu hisseler ile ilgili fiyat yorumu yapıyorsa bilinki o en büyük katıksız o.. çocuğudur..ytd Hisslerimi paylaştım.

6. Bu arada kurucu hisseler muhakkak imha olacak tabiiki. Benim yazdıklarımı yanlış anlamayın. Ama ne zaman imha olacak? 2030damı 2050demi. Belkide 2022de. Bunu biliyorum diyenlere inanmayın. Şöyle oldu böyle oldular yalan dolan. O bilgiler sana bana gelmez. Gerçek bilgilerin yayılmama gibi bir huyu vardır. Piyasada hep yalanlar dolaşır. Hükümet konuyu gündeme getirdi 1 2 yıl içinde imha olur algısıyla hisseler yükseldi mevzu bu yani... hükümetinde yimha etme olasılığı 2018deki ateş gibi değil şuan... çıkıpta haber almış gibi banka imha edecek demek neyin nesidir...

Bankaya çalışıyorsun diye iftira atmış bir arkadaş. Komedi. İmhaya niyeti olsa bankanın 10yıl önceden başlardı... toplasa 5000 6000den toplardı.

7. Tahtacı (Alıcı) ne zaman bu o.ç çocuklarından kurtarır o zaman hisseler hak ettiği fiyata gelir.Adamlar küsüratlı sayı girerek al satın önüne geçmeye çalışıyor.ya tabandan serbest fiyat girersin ya tavandan serbest fiyat girersin ya mkk yaparsın yatarsın beklersin.Yok öyle üç köfteye beş kuruş 500 den aşağı vermem yok maliyet kurtarmıyor Tahtacı sür yukarı ancak alırsın benim kini gibi gibi.Tabi milletin tek derdi size para kazandırmak.La hangi a.m.k çocukları bunlar..Ben de bir yorum yapayım alırsınız benim aleti...Ytd Hisslerimi paylaştım 🤔

8. İşin özü işkur 1milyon isbtr 100 bin yapacağın isatr 500 keseceksin onun bunun sesini döneceksin yüzünü dış düşmana ama bir bıraksa içteki düşmanlar yakamizi

Sayfa 669/903 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •