Sayfa 37/902 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon
Arama sonucu : 7211 madde; 289 - 296 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Bana ttkom al diyen arkadaş lafım sana.şirket satılmadan önce 5.7 milyar dolar değerinde nakit ve gayrimenkulü vardı.bunlar malum aile tarafından iç edildi.üstüne şirket 4.7 milyar dolar bankalara borçlandırıldı.o para da uçtu gitti.bende ki beyin incir çekirdeği ise sende malesef o da yok.
    Bende ki beyin Bana İş Bankası gibi bir DÜNYA devinin kurucusunu almayı sağladı Elhamdülillah.. Sen şimdi kalkar bunuda biçare şeklinde küçümsersin..önemli olan ağaca bakmak değil paşam ormanda ne olup bitiyor onu görmek..

2. Herşeyin hayırlısı...
    Sabır ile bir senedir bekledik...
    Ekim ayında hayallerimiz gerçekleşir inşallah...

Burasi hisse ile ilgili paylaşım yapmayıp gelip ona buna hakaret etme yeri değil , buna izin verilmeyeceğini bilmenizi isterim .. Buna uymayan 3 arkadaş biraz dinlensinler ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Artık sona yaklaşıyoruz.....2020 yılında yeniden yapılanma adımlarını atmış yepyeni bir banka ve iştiraklerinden oluşun dev bir belki iki holdingin sesleri geliyor..... Çok uzun yıllardan beri bekleyip sonucu görebilmek çok güzel olacak....Asıl önemlisi bize bu günleri görebilmek için sabırlı olmayı öğreten ve inandıran rahmetli İş bankası müdürlerini de unutmamak gerekiyor....Nur içinde yatsınlar... Yıllarca sadece hayal diye düşünülen konunun artık sonuna yaklaştık.......Herkese mutluluklar diyorum..Huzurlu sağlıklı yaşam diliyorum...Bunlar benim duygularım..Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir....Kendi düşüncelerimdir....

5. Biz bu yaşa kadar ne bataklar yedik kaybetmek bizim işimiz, kaybetmeye alışı ğizda,kazanmaya alışık değiliz.

6. Sorun değil varsa yeriz yoksa yiyenleri izleriz.

7.  Alıntı Originally Posted by mustafa 405 Yazıyı Oku
    Artık sona yaklaşıyoruz.....2020 yılında yeniden yapılanma adımlarını atmış yepyeni bir banka ve iştiraklerinden oluşun dev bir belki iki holdingin sesleri geliyor..... Çok uzun yıllardan beri bekleyip sonucu görebilmek çok güzel olacak....Asıl önemlisi bize bu günleri görebilmek için sabırlı olmayı öğreten ve inandıran rahmetli İş bankası müdürlerini de unutmamak gerekiyor....Nur içinde yatsınlar... Yıllarca sadece hayal diye düşünülen konunun artık sonuna yaklaştık.......Herkese mutluluklar diyorum..Huzurlu sağlıklı yaşam diliyorum...Bunlar benim duygularım..Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir....Kendi düşüncelerimdir....
    İnşallah Mustafa Bey.Ama ben pek emin değilim.Ancak Devlet Babanın sopasını görürlerse harekete geçebilirler.İşin sonuna yaklaşıldığını düşündüğünüze göre Sizin bildirkleriniz var.Hayırlısı diyelim.Rahmetli işbankıs müdürlerinin de yattıkları yerde nasıl yattıklarnını Allah cc biliyor.

8.  Alıntı Originally Posted by must1955 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun 4 Kasımdaan itibaren sürekli işlem görecek umarım iyi olur
    Bilgi kaynağı nedir Mustafa bey

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 37/902 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz