Sayfa 538/903 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. İşB nin yarın sürekli işlem göreceğini nerden çıkardınız. Buna yönelik bir açıklama falan ben bulamadım. Halihazırda BİST pay piyasası prosedüründe İşA, İşB ve İŞKUR için özel madde olduğundan İşB ana pazarda olduğu halde tek fiyattan işlem görüyor. Yeni bir düzenlememi var buna yönelik. Gören bilen varsa açıklarsa iyi olur. Özellikle sayın fabrikatörden bu durumu dile getirdiği için konuya açıklık getirmesini bekliyorum.

2. Sayın Rıfkıefendi pazarlara ilgili

https://borsaistanbul.com/tr/sayfa/506/pazarlar

Son açıklama bu şekilde. isatr isbtr ve iskur için ayrı bir açıklama görmedim. Sabah hep beraber görürüz ne oldugunu.

3. İşlemlerde bir değişiklik olmadı. Yanılmışım. Düzeltme için sayın Rıfkıefendi ye teşekkür ederim

4.  Alıntı Originally Posted by fabrikator Yazıyı Oku
    İşlemlerde bir değişiklik olmadı. Yanılmışım. Düzeltme için sayın Rıfkıefendi ye teşekkür ederim
    Pay piyasası prosedürü, tablo 4 Pazarlarda uygulanacak işlem esasları sayfa 24 sonunda işkur işatr ve işbtr 5 kez tek fiyat yöntemi ile işlem görmeye devam edecektir deniyor. Ayrıca işkur için fiyat marjı %50 olarak uygulanır ifadesi var. Korona tedbirleri kapsamında bütün marjlar %10 a çekildi. Geçici tedbirler kalkınca işkur hemen %50 markla işlem görmeye devam edecek.

5. Adnan Bali nin istifa ettiği konuşuluyor. Eğer doğruysa çok zamansız ve banka teamullerinden farklı bir durum.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. SLM arkadaşlar 2021 in ilk haftası 6 işlem bence çok güzel )

7. Kedi fare oyununa devam.

Geçen hafta 350-380 bin arası alım satım oldu.
    Bana göre hiçbir küçük yatırımcı bu rakkamlara hisse almaz.
    Düşünsenize,
    Küçük yatırımcı olarak 380 bin TL ye Ereğli Demir Çelik hissesi alsanız, hem her sene düzenli kar payı alırsınız hem de öyle veya böyle sürekli değeri yükseliyor.
    Ne diye 380 bin liranızı ne olacağı belirsiz ve her sene 3-5 lira kar payı dağıtan ISKUR a yatırasınız?

Demek ki birilerinin bildiği bizim bilmediğimiz birşeyler var...

Bu İş bankası paraya doymadı.
    30 yıldır üstüne oturduğu kar payları yetmemiş gibi hala küçük yatırımcıları korkutup silkelemeye çalışıyor, oyalıyor.

Sabırla beklemeye devam.
    Kurtlara yedirecek koyunumuz yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 538/903 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •