Sayfa 535/903 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by fabrikator Yazıyı Oku
    Ben kurucu ve imtiyazlı hisseleri aldığımda ne sayın yiğit bulut işbankasını televizyonda konuşuyordu . Nede Sayın Erdoğan hisseleri hazineye devredeceğim demişti. Ben yapı bozukluğunu görerek ve akbank, garanti imhalarını örnek alarak aldım.
    Bugün Sayın Erdoğan işbankası konusunda yanlış karar vermişim derse ben gene hisselerimi satmam.
    I$ olacağa varır.
    İŞTE TAM BENİM GÖRÜŞÜM SAYGILAR BU DÜZEN ELBET BİR GÜN SON bulacak ozaman portföyüne bakacan var mı yok mu

2.  Alıntı Originally Posted by fabrikator Yazıyı Oku
    Sayın Ali Kütahya bankanın aktif büyüklüğü 700milyar TL kadar. Yurtdışı sermaye bağlantıları olan ülkenin en büyük yapılarından biri. Bu yapıyla bankanın önünde hissedar kendini yaksa başa çıkamaz. Bu iş eylem twit vs. işi değil. Sayın Erdoğan dahi on güne çözülsün dediği halde kaç ay geçti. Böyle büyük bir sermayenin devir hesabı bile tahmin edilenden fazla zaman alır. Sayın Erdoğan ın sözü yerde kalmaz. Heyecanınızı anlıyorum. Beni soranlara beklentimde ve lot sayımda değişiklik yoktur. I$ olacağa varır.
    Sayın fabrikatör haklı sukunutle süreci yakından takip ederek izliyorum

3.  Alıntı Originally Posted by Ali Kütahya Yazıyı Oku
    Bir de şöyle bir sıkıntı var ben bugüne kadar CHP’ye kızıyordum hep böyle bi haksızlığa Atatürk’ün vasiyetine ihanet edilmesine karşı sessiz kaldıkları için yalnız 1991 de ki kısıtlama kararı alındığında hisseleri CHP değil hazine temsil ediyormuş.12 Eylül darbesinden sonra 1992 yılına kadar bütün partiler kapatıldığı için CHP 1992 yılından 1997 yılına kadar hazine ile birlikte temsil etmiş.1997 yılından sonra tamamen CHP tekrar temsil etmeye başlamış.1991 de ki kısıtlamaya hazine göz yummuş veyahutta fark etmemiş
    kar payı gelirlen sakız parası alırken hiç mi aklına gelmedi hayırdır bu nedir benim 604 adet kurucu hissemden alacaağım para milyonlar olmalı diyemedimi arkadaşlar chp bunu biliyor ve kendi çıkarına kullanıyor tahminim bilgi amaçlıdır yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by fabrikator Yazıyı Oku
    Ben kurucu ve imtiyazlı hisseleri aldığımda ne sayın yiğit bulut işbankasını televizyonda konuşuyordu . Nede Sayın Erdoğan hisseleri hazineye devredeceğim demişti. Ben yapı bozukluğunu görerek ve akbank, garanti imhalarını örnek alarak aldım.
    Bugün Sayın Erdoğan işbankası konusunda yanlış karar vermişim derse ben gene hisselerimi satmam.
    I$ olacağa varır.
    işte FERASET, işte VİZYON

5. Sayın ÖGSS benim belirtmek istediğim hazinenin o dönem atadığı insanların buna sessiz kaldığı zira Chp tabi ki bunu biliyor.Ve sessiz kalarak da Atatürk’ün vasiyetine bile ihanet ediyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Ali Kütahya Yazıyı Oku
    Sayın ÖGSS benim belirtmek istediğim hazinenin o dönem atadığı insanların buna sessiz kaldığı zira Chp tabi ki bunu biliyor.Ve sessiz kalarak da Atatürk’ün vasiyetine bile ihanet ediyor.
    ALİ BEY tahminim hepsi işin içinde ))

7. Bir tane 366 da Bir tane de tavanda satış var gün gelecek tavan da 100 alış olacak ama satan olmayacak bence fırsattır şahsi fikrim ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Zoga Yazıyı Oku
    Şu mahkeme hızlı sonuçlanırsa devletten halletmeden önce bu iş biter diye düşünüyorum. Kurucuların payının ilk sermayeye göre değil güncel sermayeye göre verilmesi gerektği tezi yargıtayca kabul görüyor artık. Akbank ve garanti kısıntı yapamayacağını bildiği için imha etti. Eninde sonunda bu işte bitecek. Sorun ozamana kadar hisse kimde kalacak Yatırım tavsiyesi vermiyorum.
    5 sene sürer en az.

Sayfa 535/903 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •