Sayfa 587/903 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. borsa simsarımısın nesin bir git parazit yapma.senin gibiler çok geldi geçti burdan işinüz gücünüz kötülemek.satmıyoruz kardeşim.sıkıntısı sanamı düştü bizdeki hisselerin.koleksiyon yapıcam varmı itirazın..sen neyi kötülediğnin farkında bile değilsin.
    çok biliyorsan söyle bakalım
    hangi hisseyi alalım ?
    beklentisi ne ?
    bu hisse kadar kazandırabilecek potansiyeli ne?
    söz inanırsam senin için alacağım.

2. işatr işbtr işkur sayfalarına durmadan algı yapıp millete mal sattırmaktan başka derdi ve bilgisi olmayan tavırlar içindesin. yazdıklarından etkilenip hissesini satan arkadaşların kul hakkına giriyorsun.yarın bir gün işbank bu hisseleri toplama kararı aldığında ödeyebilecekmisin bu hakları.

3. daha hisse net e yeni üye olmuş ve burda işin gücün algı. amacın belli .bizde satılık mal yok.başka kapıya.

4.  Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    burada ki yatırımcı kardeşlerim imtiyazlı olan iş a ve b hisselerinin imtiyazı nedir diye hiç açıp okudular mı? yatırım yaparken aklımızı kullanalım. ana sözleşmeye girin bakın kıytırıktan bir imtiyaz var. ayrıca işkurun alacağı temettü açıkça yazıyor ama yasal olarak şu an alması imkansız. belki yönetim değişir ilerde alır ama yönetim ne derse o. bütün mahkemeler işbankın temettü dağıtım kararlarını onaylıyor.
    Yav he he. Hepsini okuduk aslan parçası, sen alma zaten, mahkeme hukuk falan demeden önce bir araştır.

5.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    borsa simsarımısın nesin bir git parazit yapma.senin gibiler çok geldi geçti burdan işinüz gücünüz kötülemek.satmıyoruz kardeşim.sıkıntısı sanamı düştü bizdeki hisselerin.koleksiyon yapıcam varmı itirazın..sen neyi kötülediğnin farkında bile değilsin.
    çok biliyorsan söyle bakalım
    hangi hisseyi alalım ?
    beklentisi ne ?
    bu hisse kadar kazandırabilecek potansiyeli ne?
    söz inanırsam senin için alacağım.
    Bende bu yorumlara katılıyorum. Burada algı yapmaya çalışıyorsunuz. Daha önceden de benzer yorumları yaptınız.. O zamanda söyledik biz filmin sonunu göreceğiz.. Satmayacağız

6. bakalım düşüş burada duracak mı? ilerleyen günler ne gösterecek? işkur 150 bin olursa 3 tane, işatr 100 bin olursa 1 tane, işbtr 25 bin olursa 5 tane alabilirim duruma göre

7. Hazine sıkıntılı devir için neyi bekliyorlar banka desen sanayiyi birleştirdi finans için neyi bekliyor 1 yıldan fazladır esamesi bile okunmuyor her iki taraftanda ve en son bu düşüşler var bi tuhaflık

8. Açıkçası devletin bu gündemde hazineye devir için harekete geçeceğini sanmıyorum.Malum “merkez bankasındaki 128 milyar dolar ne oldu “sorusu gündemi meşgul ederken merkeZi bitirdiniz şimdi sıra iş bankasınamı geldi suçlamalarına maruz kalabileceklerini düşünüp bu konuyu şu an gündeme getirmezler.Açıkçası 128 milyar ne oldu konusunda ben böyle bir yolsuZluk yapıldığına inanmıyorum Devletime güveniyorum.İş bankası Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün mirası ile ilgili bu işi çözmek isterse kendisi çözer aksi halde devlet şu an bu konuda nacizane fikrim adım atamaz..Ytd değildir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Y.T.D değildir.

Sayfa 587/903 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •