Sayfa 665/930 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 5,313 - 5,320 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by mrasen Yazıyı Oku
    Bence alınganlık yapıyorsun.
    Kimsenn kimseye bir üslub bozukluğu yok.
    İfadede bulunan herkes sizin iyiliğiniz için konuşuyor.
    Size göre normal kelimeler demek ki bana göre değil malesef.

Daha uygun bir dil ile belirtilmesi gerekiyor ee tabi anlayış meselesi,
    Bakınız Serkan74 nick li üyenin hitabına ve ondan sonra tartıp biçin aradaki farkı.

2.  Alıntı Originally Posted by ozanz Yazıyı Oku
    Benimde bir ara ayni soru kafami kurcalamisti,
    Hos gelen parayi Isyat degilde dovize aktarayim dedim.

Sonra ugrastim ettim, evi elimden cikaramadim, boylece sorun da kalmadi.;-)
    İnsanın aklına gelmiyor değil hani

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by fLameng Yazıyı Oku
    Size göre normal kelimeler demek ki bana göre değil malesef.

Daha uygun bir dil ile belirtilmesi gerekiyor ee tabi anlayış meselesi,
    Bakınız Serkan74 nick li üyenin hitabına ve ondan sonra tartıp biçin aradaki farkı.
    '' Ne dedi '' kısmını atlayıp ''Nasıl dedi '' kısmına odaklanıyorsun.

Acemi olmak , galeyana gelmek ayıp şeyler değil ki . Manipülatif hareketler zaten insanları galeyana getirmek içindir ve insanlar acemilik ölçüsünde bu hareketlerin kurbanı olur.
    Bunların aşağılama kelimeleri olduğunu nerden çıkardın. Sen forumda da acemisin anlaşılan

Burada 30 yıllık borsacılar dahi neyin gerçek neyin galeyan olduğunu birbirinden ayırıp ecemice hareket etmemeye çalışırlar.

1700 lü yıllarda gerçekleşen Fransız Mississippi Balonu' nu araştırmanı tavsiye ederim .

Bu konuda daha fazla konuşmak istemiyorum, kapansın artık. Millete de rahatsızlık verdik .

4.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    '' Ne dedi '' kısmını atlayıp ''Nasıl dedi '' kısmına odaklanıyorsun.

Acemi olmak , galeyana gelmek ayıp şeyler değil ki . Manipülatif hareketler zaten insanları galeyana getirmek içindir ve insanlar acemilik ölçüsünde bu hareketlerin kurbanı olur.
    Bunların aşağılama kelimeleri olduğunu nerden çıkardın. Sen forumda da acemisin anlaşılan

Burada 30 yıllık borsacılar dahi neyin gerçek neyin galeyan olduğunu birbirinden ayırıp ecemice hareket etmemeye çalışırlar.

1700 lü yıllarda gerçekleşen Fransız Mississippi Balonu' nu araştırmanı tavsiye ederim .

Bu konuda daha fazla konuşmak istemiyorum, kapansın artık. Millete de rahatsızlık verdik .
    Pes yani son yazışım bu konuda kusura bakma üslubum sert oldu diyeceğin yerde hala edebiyat yapıyorsun !
    Çarşın pazar olsun.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Pes yani son yazışım bu konuda kusura bakma üslubum sert oldu diyeceğin yerde hala edebiyat yapıyorsun !
    Çarşın pazar olsun.
    Ne insanlar var ya . Neyse konu kapanmıştır.

Uslubün hoş değil ilk önce bunu düzelt neye göre acemiyim kime göre.Risk ne kadar büyükse getiriside büyüktür.
    Ayrıca galeyana falanda gelmedim her şey ortada 2015 yılından yapmış olsaydım hesap ortada.
    Altını doları bırak devülasyon oldu dolarda 3 yılda bir devülasyon mu oluyor dolarla kıyaslarsan yanılırsın.
    Ayrıca ben fikir istedim azarlanmak değil senin yaptığın bu fikir vermeden önce
    ( kendince ) haklı olduğun kısımlarda azarlıyorsun.

gerek yok siz yazmayın fikrinizi bu kadar fütursuzca yazdığınız kelimeler için bunu istemeye hakkım var sanırım.
    Ben hayal aleminde değilim İşyat gibi sağlam bir hissede bu kadar yatırım yapmış olsam ne olur diye beyin fırtınası yapıyorum ki ayrıca 5 yıl önce yapılsa dediğim gibi pozisyonum artıda olacaktı. Yukarıdaki gönderinde parantez içine aldığım kelimelerin hiç hoş değil. Ayrıca İşyat dan bahsediyoruz bir metro vanet ihlas değil.
    Epeydir foruma girmiyordum ,sizin plan ve gelen eleştirileri okuyunca dayanamayıp yorum yapmak zorunda kaldım.Ev satıp işyata girme kısmına yorumda bulunamam,o başka konu insan kirada oturmayı sevmeyebilir.Ama ekonomik mantıkla bakılırsa dediğiniz iş hele son konjonktürde benim aklıma göre asla zarar ettirmez.İşyat batar falan diye yazılan saçmalıkları bir yana bırakırsak,işyat bence borsadaki bir kağıt bile değil.Benim aklıma göre bu bir fon.Paramızı yatırıyoruz adamlar bir yıl işletiyor fonu temettü veriyor.Eğer gereken zamanlarda temettülerle de alımlar yapılırsa benim aklıma göre çok anormal senaryolar dışında çok mantıklı bir yatırım.Geçen yılki fon yönetiminin yaptığı saçmalıklar sanırım bu yıl yapılmıyor .Fonun değeri incelenirse bu yıl benim aklıma göre 25 ila 30 arası bir temettü gelecek.81 kuruşa al bir yıl içinde 25 30 kuruş temettü al yıllık faizle kıyası,dolarla altınla kıyası kolayca yapılabilir,emlakla kıyasını şu ara yapmam bile.Benim aklıma gör şu ara tam işyat zamanı.Ben baya aldım herkese de tavsiye ederim)))))))

7.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Epeydir foruma girmiyordum ,sizin plan ve gelen eleştirileri okuyunca dayanamayıp yorum yapmak zorunda kaldım.Ev satıp işyata girme kısmına yorumda bulunamam,o başka konu insan kirada oturmayı sevmeyebilir.Ama ekonomik mantıkla bakılırsa dediğiniz iş hele son konjonktürde benim aklıma göre asla zarar ettirmez.İşyat batar falan diye yazılan saçmalıkları bir yana bırakırsak,işyat bence borsadaki bir kağıt bile değil.Benim aklıma göre bu bir fon.Paramızı yatırıyoruz adamlar bir yıl işletiyor fonu temettü veriyor.Eğer gereken zamanlarda temettülerle de alımlar yapılırsa benim aklıma göre çok anormal senaryolar dışında çok mantıklı bir yatırım.Geçen yılki fon yönetiminin yaptığı saçmalıklar sanırım bu yıl yapılmıyor .Fonun değeri incelenirse bu yıl benim aklıma göre 25 ila 30 arası bir temettü gelecek.81 kuruşa al bir yıl içinde 25 30 kuruş temettü al yıllık faizle kıyası,dolarla altınla kıyası kolayca yapılabilir,emlakla kıyasını şu ara yapmam bile.Benim aklıma gör şu ara tam işyat zamanı.Ben baya aldım herkese de tavsiye ederim)))))))

Noktasına virgülüne kadar katılıyorum İşyatı senet olarak görenler var böyle değil aslında.
    Zaten giriş yapmış bulunuyorum hatırı sayılabilecek bir miktar ile. Zaman gösterecek hatamı yaptık yoksa yatırım mı yaptığımızı.

ISYAT Solo 2019/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 23071696 Yıllık Değ%:332

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 665/930 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •