Sayfa 691/930 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 5,521 - 5,528 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. Pay değeri: 1.520572

14 mayıs gibi alınan 25 milyon değerindeki hisseler de halen duruyor, portföyde ortaklık payı %19

2.  Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Pay değeri: 1.520572

14 mayıs gibi alınan 25 milyon değerindeki hisseler de halen duruyor, portföyde ortaklık payı %19
    sayın atpega48pa,
    31.05.2019 tarihli (21.haftalık bildirim) rapora göre portföyde 2,03 maliyetle 500bin adet ISGSY bulunmakta. bunun dışında hisse göremedim ben. temettü sonrası yüklü bir hisse alımı gerçekleşmişti. ancak sonraki haftalarda kademeli olarak portföyden çıkarıldılar.

G3421 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Kaybetmekten kaçınmak yerine kazanmayı amaçlayan her stratejinin sonucu kesinlikle yenilgidir." Von Neumann

Red face

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Ben portföyü tamamen boşalttım. Kalanlara bol şans. Gidip de 18.7 kuruş Temettü verirse beklemeye değmez bu saatten sonra. Herkese hayırlı ve bol kazançlar olsun.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com
    Güzel bir yerden satmışsınız.
    Daha uygun (1-2 kademe alttan) alabileceğinizi ve hatta bu arada faiz getirisi de elde edeceğinizi düşündüğümüzde güzel bir hareket olmuş.
    Tabi... al-tut yapanların elde edilen kardan ödemek zorunda olacağı vergi hesabı var.
    ---
    Öte yandan yılbaşından bu yana değer artışı 35 milyonun üzerinde.
    Yani 30-6'da çeyreklik kar 15 milyon TL yi aşar ve geçen seneki 2 milyon TL ile kıyaslandığında tekrar bir atak yapabilir düşüncesindeyim.
    ---
    Bu sebeple Temmuz sonunda 1.00-1.03 bandı benim için sürpriz olmaz.
    Yani bugünden itibaren 45 gün içinde %4-%7 arasında prim yapması mümkün (tabi arada bir kaza olmazsa)
    ---
    674. sayfada yılsonu tahminleri duruyor
    arada herkesin bakmasında yarar olacağını düşünüyorum.

4. bugünkü 22.haftalık bildirime göre:

net varlık değeri:
    247. 647. 184,23

pay başına net aktif değer:
    1,54

"Kaybetmekten kaçınmak yerine kazanmayı amaçlayan her stratejinin sonucu kesinlikle yenilgidir." Von Neumann

5.  Alıntı Originally Posted by mrasen Yazıyı Oku
    Güzel bir yerden satmışsınız.
    Daha uygun (1-2 kademe alttan) alabileceğinizi ve hatta bu arada faiz getirisi de elde edeceğinizi düşündüğümüzde güzel bir hareket olmuş.
    Tabi... al-tut yapanların elde edilen kardan ödemek zorunda olacağı vergi hesabı var.
    ---
    Öte yandan yılbaşından bu yana değer artışı 35 milyonun üzerinde.
    Yani 30-6'da çeyreklik kar 15 milyon TL yi aşar ve geçen seneki 2 milyon TL ile kıyaslandığında tekrar bir atak yapabilir düşüncesindeyim.
    ---
    Bu sebeple Temmuz sonunda 1.00-1.03 bandı benim için sürpriz olmaz.
    Yani bugünden itibaren 45 gün içinde %4-%7 arasında prim yapması mümkün (tabi arada bir kaza olmazsa)
    ---
    674. sayfada yılsonu tahminleri duruyor
    arada herkesin bakmasında yarar olacağını düşünüyorum.
    Bugün portföyün 1/10 boşalttım. Bence fiyat oldukça iyi bir yere geldi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by nostromo Yazıyı Oku
    bugünkü 22.haftalık bildirime göre:

net varlık değeri:
    247. 647. 184,23

pay başına net aktif değer:
    1,54

Valla süper, esramarka sattı, %25 dolar ve %25 altında bekliyor. Şimdi arkadan bakakaldı, düşse de alsam diyor. Trump Meksika'yla anlaşınca altın gerisin geri geldi dolar da yataya sardı, artık zor yetişirsin bize, boşa izleme arkadan artık.

Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Valla süper, esramarka sattı, %25 dolar ve %25 altında bekliyor. Şimdi arkadan bakakaldı, düşse de alsam diyor. Trump Meksika'yla anlaşınca altın gerisin geri geldi dolar da yataya sardı, artık zor yetişirsin bize, boşa izleme arkadan artık.
    Bu sıralar BIST'e girmeyi düşünmem bile. % 50 günlük vadelinin getirisi çok iyi. Siz beni düşünüp de meraklanmayın ben halimden ziyadesiyle memnunum. USD ve gramda zaten çok düşükten maliyetlendiğim için rahatım. Müsterih olunuz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

8.  Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Hiç bir yatırımcının en alttan alayım, en üstten satayım gibi hedefi olmamalı. Zaten böyle bir hedef tutturulamaz. S400 krizi kapıdayken risk almamak nakitte kalmak bence de mantıklı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 691/930 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •