Sayfa 853/930 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,817 - 6,824 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. Hisseyi cuma günü satın alan kişi kar payı alır mı?
    Alırsa.....
    pazartesi veya salı günü elindeki hisseyi satarsa kar payı yine de hesaba geçer mi?

yoksa çarşamba gününe kadar beklemek mi gerekir.?

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by xyerhan Yazıyı Oku
    Hisseyi cuma günü satın alan kişi kar payı alır mı?
    Alırsa.....
    pazartesi veya salı günü elindeki hisseyi satarsa kar payı yine de hesaba geçer mi?

yoksa çarşamba gününe kadar beklemek mi gerekir.?

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hisseyi cuma günü satmasaydınız kar payı alabilirsiniz diye biliyorum, pazartesi hesaplara hesaplara geçecek.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

20 Mart Borsa kapanış sonrası hesabında İşyat hissesi bulunan yatırımcılar nakit temettü almaya hak kazanmışlardır. 23 Mart Kayda geçer 24 Mart Ödeme yapılır 25 Mart en geç 15:00 kadar yatırımcı hesaplarına yansıtılır. Cuma kapanış fiyatı olan 2,76₺ baz alınıp 2,76-0,343= 2,42₺ Güncel fiyattan 23 Mart Pazartesi günü işlem görmeye başlayacaktır.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by costar Yazıyı Oku
    Hisseyi cuma günü satmasaydınız kar payı alabilirsiniz diye biliyorum, pazartesi hesaplara hesaplara geçecek.

Yanlış bilgi .... temetttüler çarşamba öğleden sonra hesaplara geçmiş olacak.
    Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

5.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    arkadaslar pazartesi temettü yatacak hayırlı olsun herkese...artık temettü olayı kapandı şimdi önümüze bakma zamanı 3 aylık bilanço nasıl gelir yada 2020 yıl sonu tahminler nasıl olur acaba...doların bu kadar artması hisse için iyi mi tahvillerin durumu falan bu konularda bilgisi olan yazarsa sevinirim...saygılar...
    Bende kankosar34. ün paylaştığı Bilgisini okumuştum sizin bilgileriniz doğru olabilir genelde firmayı arayıp sormak en doğru olanıdır.

Kap :
    FROTO.E Pay Başına Brüt Temettü: 3,12 TL Teorik Fiyat: 43,56 (Teorik fiyat, fiyat adımına yuvarlanmamıştır)

ISYAT.E Pay Başına Brüt Temettü: 0,343 TL Teorik Fiyat: 2,417 (Teorik fiyat, fiyat adımına yuvarlanmamıştır)
    OTKAR.E Pay Başına Brüt Temettü: 8,3333333 TL Teorik Fiyat: 102,467 (Teorik fiyat, fiyat adımına yuvarlanmamıştı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    hay temettusunu, temekki demettuden once satan akilli cikti. kaldik boyle %9,9 zararda

8. ağustosta alınır temettü açıklanınca satılır bu kağıt

Sayfa 853/930 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •