Sayfa 823/930 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,577 - 6,584 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    2,60 +%19,82
    ve tavan
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Malesef ben de dayanamayıp 2.54 satış yazmıştım sonra pişman olup tavana çektim gitmez diye, malımız yine gitti.. Yine arkadan baktıracaktır.. Düşerse tekrar alırım demiyorum malum bu meret çıktımı bir daha kolay kolay geri gelmiyor..

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

3. Darısı işmen

4. bence iş bankasın hazineye devri dedikodusundan dolayı kasada ne var ne yok bu sene temettü olarak verebilir...o yuzden olabilir...inşallah hazineye devrolmaz ama ilerleyen günler çok sıkıntılı olabilir...

5. İlk defa borsada tavan duygusunu yaşadım Allah’a şükür 🙏

6.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    bence iş bankasın hazineye devri dedikodusundan dolayı kasada ne var ne yok bu sene temettü olarak verebilir...o yuzden olabilir...inşallah hazineye devrolmaz ama ilerleyen günler çok sıkıntılı olabilir...
    Arkadaşım işbankasının chp deki %28 lik pay hisse olarak devredilmek isteniyor,
    Banka devredilmiyor bankanın sahibi belli,

İsyatdaki hareketein bunlarla işgisi yok,
    Kasadaki nakiti falanda komple devretme olayı olmaz,
    Ozaman şirket gayri faal olur.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu tavan işyatın tarihinde bir ilkmi? Eskilerden bilen varmı?

8.  Alıntı Originally Posted by Aldo Yazıyı Oku
    Bu tavan işyatın tarihinde bir ilkmi? Eskilerden bilen varmı?
    2010 dan beri biriktiriyorum böyle birşey ilk defa yaşıyorum.anlamakta zorlanıyorum

ISYAT.E işlem sırasında sürekli işleme ara verilmiş, tek fiyat emir toplama başlamıştır.KAP

Sayfa 823/930 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •