Sayfa 138/243 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Herkese Merhaba,

Deli gibi iş aldım bu haftaya, ve şu an mola verdim. Her zamanki gibi yumurta dayanınca motive oldum yani. Bu gece yatana kadar 2 günlük işi bitirmem gerek. Nasıl olacağına dair en ufak fikrim yok.

Altın hezimetinden sonra biraz hevesim kaçtı. Mart ve Nisan karımın tamamı gitti. Arkadaşımla Ağustos sonu için girdiğim iddia hala geçerli olduğundan allem edip kallem edip toparlamalıyım hesabı.

Yeminlen kripto piyasasının hafta sonları da açık olduğunu bilmiyordum ve hoşuma gitti. Şu an BTC de alım yönünde işlemdeyim ve işleme işlem ekleme anlamında güzel bir seviye var. Dar SL imkanı olduğundan burada da paylaşmak istedim. Belki fark etmeyen olursa kendi stratejisi penceresinde değerlendirir diye düşündüm.

Herkese iyi haftasonları - bugünü bi atlatsam sırtım hiç yere gelmez

Formumdan hiç bir şey kaybetmemişim... SL oldum ve Satış tarafına döndüm. Günlük ortalama mesafe de nerdeyse doldu Allam yarabbim ya...

DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Size de selamlar olsun Dore Hocam...

İyi hafta sonları dilerim
    Selim bey hoş geldiniz

Iyi olmanıza sevindim. Eğlencesine girdiğiniz iddianızda başarılar.
    Bol kazançlar.

Şimdiden iyi bayramlar herkese

4.  Alıntı Originally Posted by Kurt73 Yazıyı Oku
    EURUSD 1,2085/1,2115 araliğindan aynı hedef bölgeye
    1,1900/1,1950 araliğina inermi diye soralim kendisine...
    1,219X tekrar denemek üzere -35 pips... ABV. Her kayip bir ders olarak aynı zamanda kazançtır. NFP öncesi pending order da neyin nesi. Gerçi çok şükür 1,214X den 1,210X e sattiğinda çok temizlik yapildi ama 1,2100 altında kalan mallar da oldu.

Crude; Ana malin yarısı 64,00/64,50 verildi, gün bitmeden 65,50/66,00 araliği yerine konacak.
    Gün için güzel gün içi firsatlar veriyor Sürekli Short trade devam.

EurUsd de erken poz alinip port fazla mal olunca,
    Cadjpy lerde 20-60 pips ne varsa alindi karlar.
    Analiz geçerli, USDCAD Dip olmali artik. Lakin Petrol/CAD ilişkisi gereği, Petrol daha iyi grafik olduğu için, öncelik petrolde...

Endekslerde çali arkasında kalmaya devam, kafami bile çikarmiyorum.

5. Baktın terste kaldın.

C/3 yada C/3.iii dalgalarıda bitmiş bir düzetlme gelecek.
    zaman/fiyat fibo atip kaçiş güzerhanını belirlersin.

Normalde Long da olunur, ama açikçasi benim cephemden 1,235X i 2021 yili tepesi olarak gördüğümden ana yön aşaği stretejisine bağli kalarak Short işlemler geçmek daha sağlikli görüyorum...

Sakince izleyip,

1,2190/1,2210

araliğinda sağlikli karar vermek gerekir...

Sn Kurt73 cok başarılı tradeler yapıyorsunuz gecekten tebrik ederim.

Şunu merak ediyorum. Piyasa hep boga eğilimli. Biz neden short kovalıyoruz?

Mesela diyoruz ki eurusd 1.19 lar gorecek. Dusmesini bekleyip oradan long kovalamak daha mantıklı değil mi.?

Yani diyorum ki teknigimizi boğa yönüne çevirsek. Piyasa yapicilarinda para bol. Hep alıp götürüyorlar. Bizde para az o yüzden short düşünüyoruz surekli.

Yani grafiklerde düşüşün durmasını bekleyip al dedigi yerden alsak, yukarida oluşturduğu sinyale ya da sizin tarzinizla dalgaya oynasak. Kazanma ihtimali daha fazla değil mi?

Birkac gündür bunu düşünüyorum. Neden boğa sinyali yonunde islem yapmıyorum diye. Max bir kac ay beklersin ya da ortalama yaparak çıkarsın en kotu.. Ama sonuçta margini iyi ayarlarsan kazanan tarafta olma ihtimalin buyuk.

Sayfa 138/243 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •