Sayfa 25/997 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Boy kısalığına pirinç sebep oluyormuş. Bir tanıdık bu nedenle çocuklarını hiç pirinç yedirmeden büyüttü, tasadüf müdür bilmem iki çocuğu da boy olarak, en son lisedeyken biliyorum, 1.90'nın üzerindeydi.
    anne babanın yemesi önemli bence genetik kodlama çocuğa prinçsiz geçecektir
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    anne babanın yemesi önemli bence genetik kodlama çocuğa prinçsiz geçecektir
    İyi de metin abi madem o ka gen bilimcisin.......
    Su soruyu cevapla madem
    1. Hicbiseyin yetismedigi topraklar olan sadece etcil beslenen kuzey avrupali izbandut insanlarla
    2. Bi gram et yememis sadece otcul beslenen en guclu iri hayvan goril maymunu
    Tek kromozom bi fark var arada bizlen onun
    Beslenme a dan z ye denisik yazdik ya
    Bu irilikteki o benzerlik niye o zeman? Anasi danasi onu sunu yedi diye olamaz ya...
    Bence kimse pirinc yedi diye ufalmaz et yedi diye buyumez

3. https://twitter.com/JSchanzer/status...879867905?s=20

Abd tr yi terorizme sponsor olmakla sucluyor demis
    Trump tekrar secilemezse cig cig yiyecekler bizi

4.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Ehliyetini sordum gosterdi dogum tarihi 1928 idi gecen sene oldu bu olay. Bak 90 yasindaymis adam

Is bulma kurumu onunde kuyrukta tanistim dipdiri guclu bir adamdi
    Nasıl yani? Amerika'dan gelip 90 yaşındaki adamla buradaki işkur önünde iş mi arıyorsun?

5.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    İyi de metin abi madem o ka gen bilimcisin.......
    Su soruyu cevapla madem
    1. Hicbiseyin yetismedigi topraklar olan sadece etcil beslenen kuzey avrupali izbandut insanlarla
    2. Bi gram et yememis sadece otcul beslenen en guclu iri hayvan goril maymunu
    Tek kromozom bi fark var arada bizlen onun
    Beslenme a dan z ye denisik yazdik ya
    Bu irilikteki o benzerlik niye o zeman? Anasi danasi onu sunu yedi diye olamaz ya...
    Bence kimse pirinc yedi diye ufalmaz et yedi diye buyumez
    Araya bir ankdotla gireyim ben de.

Yıllarca önce olmuş gerçek bir olaydır. Bir şehrimizde üniversiteler arası spor turnuvası düzenlenecek. Bir üniversiteli bu yarışmaya katılıyor, yalnız gitmemek için de biraz iri yarı arkadaşını boks branşına yazdırıyor. Arkadaşı da " ya zaten bu kiloda gelenlerin bir tanesi gerçek boksör diğerleri senin gibi gezici, birisine sayı ile yenilir aradan çıkarsan, biz de bedava tatil yapmış oluruz" diye ikna ediyor.

Neyse turnuva başlıyor, ağır siklette 1 gerçek boksör 3 tane de beleşçi vardır. Bizimki hesapta sayı ile yenileceği bir yarışmacı ile eşleşir ama diğeri bunu gerçek boksör sandığı için ringe çıkmaz, bizimki de gerçek boksörle finale kalır. Finale çıkarken arkadaşı buna dayak yememek için sürekli rakibine sarılmasını tavsiye eder. Maç başlar bizimki acemi aşıklar gibi rakibine sarılmaya başlar, hakem bir, iki uyarır ama nafile bizimki dayak korkusu ile sarılmaya devam eder. Nihayetinde hakem bizimkini köşeye çeker ve en büyük tehdidini yapar.

"Adam gibi dövüş yoksa senin boks hayatını söndürürüm."

Senin cevap da arkadaşın genetik bilimci olarak meslek hayatına son vermeyi amaçlıyor gibi..

Biraz sakin ol, hiç birimiz konuştuğumuz konuda doktoralı değiliz ki doktoralılar bile yanılıyor. Şunun şurasında fikir cimnastiği yapıyoruz.

..
    Son düzenleme : ekfuture; 11-09-2019 saat: 00:08.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Araya bir ankdotla gireyim ben de.

Yıllarca önce olmuş gerçek bir olaydır. Bir şehrimizde üniversiteler arası spor turnuvası düzenlenecek. Bir üniversiteli bu yarışmaya katılıyor, yalnız gitmemek için de biraz iri yarı arkadaşını boks branşına yazdırıyor. Arkadaşı da " ya zaten bu kiloda gelenlerin bir tanesi gerçek boksör diğerleri senin gibi gezici, birisine sayı ile yanilir aradan çıkarsan, biz de bedava tatil yapmış oluruz" diye ikna ediyor.

Neyse turnuva başlıyor, ağır siklette 1 gerçek boksör 3 tane de beleşçi vardır. Bizimki hesapta sayı ile yenileceği bir yarışmacı ile eşleşir ama diğeri bunu gerçek boksör sandığı için ringe çıkmaz, bizimki de gerçek boksörle finale kalır. Finale çıkarken arkadaşı buna dayak yememek için sürekli rakibine sarılmasını tavsiye eder. Maç başlar bizimki acemi aşıklar gibi rakibine sarılmaya başlar, hakem bir, iki uyarır ama nafile bizimki dayak korkusu ile sarılmaya devam eder. Nihayetinde hakem bizimkini köşeye çeker ve en büyük tehdidini yapar.

"Adam gibi dövüş yoksa senin boks hayatını söndürürüm."

Senin cevap da arkadaşın genetik bilimci olarak meslek hayatına son vermeyi amaçlıyor gibi..

Biraz sakin ol, hiç birimiz konuştuğumuz konuda doktoralı değiliz ki doktoralılar bile yanılıyor. Şunun şurasında fikir cimnastiği yapıyoruz.
    Tabiki canim ona ne suphe
    Ayni misal
    Hatta sizin ornek cok daha guzel
    Ben metin bey e saka yollu takilayim dedim sadece
    Yoksa nerden bilecegiz dogrusunu
    Zaten saglik olsunda
    Boyut muhim degil . ne fark eder artik dunya makinelesti
    İri kiyim ufak tefek . ayni makine basinda calisirken fazladan bir guce ihtiyac yok

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Lem DeliKAN.. bu topiğe takıl bundan sonra..

Bissürü keklenecek adam var..

Herkesi kekliyor yav..

Neymiş efendim.. Amerikada genç göremezsin miş..

Yav.. ABD'nin yaş ortalaması 37.

18-50 yaş arası 130 milyon insan var ABD'de.. 18 yaş altında da 75-80 milyon..

Kimi kekliyon sen..
    o genclerin cogu beyaz degil

ABD nin demografik yapisi geregi ne kadar genc klasmana bakarsan beyaz orani azdir

genclestikce obur irklarin orani artar

Obur irklar derken isim vermiyor ama gorsen igrenirsin gorsen miden bulanir

Ah egitim ah

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Nasıl yani? Amerika'dan gelip 90 yaşındaki adamla buradaki işkur önünde iş mi arıyorsun?
    oraya bir soru sormak icin gitmistim

Sayfa 25/997 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •