Sayfa 337/997 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Dolar/TL 5.8303

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    O bilimsel eğitim bu hükümetlen olmaz,üstelik devamlı beyin göçü veriyor,sen 59 puan alanları atayıp,90 üstü alanları elersen hangi eğitimden bahsedeceğiz,üstelik şu andaki üniversiteler meslek lisesi ayarında.
    meslek lisesi derken çok iyi niyetlisiniz, ne üniversiteler var ortaokul öğretimi düzeyinde eğitim sağlıyor..!!

Trumpın kankası yoktur menfaati vardır. Babasına acımaz.

4.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    O bilimsel eğitim bu hükümetlen olmaz,üstelik devamlı beyin göçü veriyor,sen 59 puan alanları atayıp,90 üstü alanları elersen hangi eğitimden bahsedeceğiz,üstelik şu andaki üniversiteler meslek lisesi ayarında.
    Bu hükümet gidecek tabi. Bunu en fazla dile getiren benim zaten. Sırf eğitim değil. Şu anda kötü giden her şeyin sorumlusu bunlar. Bunlar gitmeden de hiç bir şey yoluna girmeyecek.

Bunların gittiği gün bir kabustan uyanıyormuşuz hissi bütün yurdu saracak baştanbaşa. Ne pislikler çıkacak üzerine oturdukları koltuklardan kimse tahmin edemez. Bu ülkeye verdikleri zararlardan 10'da biri bile bunları yüce divanda perişan eder, emin olun..
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,008
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

7. Yarın doları olan vatan haini diyen dallama troller gelmeye başlar, bugün atıp tutuyorlardı gene topukladilar. Saat başı 1 Kr koyup duruyor uzun 180 derece çark edip R vitese takmazsa yarın iş boka sarabilir.

8. eğer olaki koridar açmamıza izin verip bize orada şehirler kurdururlarsa
    bu şehirlerde suriyeliler değil pdk.lılar oturacak, hayatımızın kazığını yiyeceğiz..

Sayfa 337/997 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •