Sayfa 375/997 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475875 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    10 milyon insanın bir araya gelip biz Kürdistan istiyoruz demesi onları hak sahibi yapmaz vatan haini yapar,
    yüzyıl önce Ermeni/Rum ihaneti nasıl cezalandırıldıysa öyle cezalandırılır..
    Osmanlıdan beri Kürt ayaklanmaları olmasına karşı Ermeni/Rum ihanetinin cezalandırılması ama Kürt ihanetinin aynı şiddetde cezalandırılmamasını ise dindaş olmamıza bağlamalıdır.
    Ama sabrın sınırlarını zorlamamalılar hainliklerine karşı Türk ulusunun bu lütfuna şükran duymalılar..
    ozellikle son cümleniz çok kışkırtıcı olmuş sn. meteposta ?

bir Türk oğlu Türk olan ben bile rahatsiz oldum inanin

toplum olarak bu şekilde yol almamız imkansıza yakın diye düsunuyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ozellikle son cümleniz çok kışkırtıcı olmuş sn. meteposta ?
    Sn.hayek,
    Türk halkı sonsuza kadar "Ya terör ya Kürdistan" çıkmazına mahkum olamaz..
    Yüzyıllık teröre sabrından dolayı şükran minnet duyulması övülmesi yüceltilmesi gereken Türk ulusudur.. Bundan öte sabır gösterilmemeli..

3. Millet de bu kadar dolar olmasaydi su an 3 gunde bile 6.5 u geçerdi
    O kdr isteksiz cikiyor ki bir twit atsin da hemen doneyim geri telasinda

4.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Millet de bu kadar dolar olmasaydi su an 3 gunde bile 6.5 u geçerdi
    O kdr isteksiz cikiyor ki bir twit atsin da hemen doneyim geri telasinda
    5.85 kırılınca asıl süratli alımlar gelecektir...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5. CDS 385 düzeyinde

6. 09 Ekim Çarşamba 15:05 UYSAL: BANKALARIN VARLIK KALİTESİNDE SINIRLI BOZULMA VAR

09 Ekim Çarşamba 15:04 UYSAL: BANKALARIN YETERLİ DÜZEYDE YABANCI PARA LİKİT TAMPONU BULUNUYOR

09 Ekim Çarşamba 15:02 UYSAL: PARA POLİTİKASINDA TEMKİNLİ DURUŞ SÜRDÜRÜLMELİ

*tcmb başkanı murat uysal 1211 sayılı tcmb kanunu 42.maddesi kapsamında tbmm plan ve bütçe komisyonunu bilgilendirmek amacıyla bir sunum gerçekleştirdi

uysal sunumunda son dönemde açıklanan verilerin iktisadi faaliyetteki ılımlı toparlanma eğiliminin devam ettiğini gösterdiğini belirten uysal, büyüme kompozisyonunun dış dengeyi olumlu etkilediğini ifade etti

*tcmb: Sunumda, tl’deki istikrarlı seyrin yanı sıra enflasyon beklentilerindeki iyileşme ve ılımlı iç talep koşullarının çekirdek enflasyon göstergelerindeki düşüşte belirleyici olduğu ifade edildi

*tcmb: Para politikasına ilişkin olarak ise eylül ayı ppk toplantısında enflasyon görünümünü etkileyen tüm unsurların dikkate alınarak, politika faizinin 325 baz puan indirilmesine karar verildiği vurgulandı

*tcmb: Başkan uysal sunumunun sonunda, enflasyondaki düşüşün hedeflenen patika ile uyumlu şekilde gerçekleşmesi için para politikasındaki temkinli duruşun sürdürülmesi gerektiğini ifade ederek merkez bankasının fiyat istikrarı ve finansal istikrar amaçları doğrultusunda elindeki bütün araçları kullanmaya devam edeceğini belirtti

*tcmb başkanı uysal'ın sunumu: Son dönemde açıklanan veriler iktisadi faaliyetteki ılımlı toparlanma eğiliminin devam ettiğini göstermektedir

*tcmb başkanı uysal'ın sunumu: Büyüme kompozisyonu dış dengeyi olumlu etkilemektedir. Cari işlemler dengesindeki iyileşme eğiliminin sürmesi beklenmektedir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*tcmb başkanı uysal'ın sunumu: Enflasyon görünümündeki iyileşme devam etmektedir

*tcmb başkanı uysal'ın sunumu: Türk lirasındaki istikrarlı seyrin yanı sıra enflasyon beklentilerindeki iyileşme ve ılımlı iç talep koşulları çekirdek enflasyon göstergelerindeki düşüşte belirleyici olmuştur

*tcmb başkanı uysal'ın sunumu: Merkez bankası, eylül ayı ppk toplantısında enflasyon görünümünü etkileyen tüm unsurları dikkate alarak, politika faizinin 325 baz puan indirilmesine karar vermiştir

*tcmb başkanı uysal'ın sunumu: Enflasyondaki düşüşün hedeflenen patika ile uyumlu şekilde gerçekleşmesi için para politikasındaki temkinli duruşun sürdürülmesi gerekmektedir

*tcmb başkanı uysal'ın sunumu: Merkez bankası fiyat istikrarı ve finansal istikrar amaçları doğrultusunda elindeki bütün araçları kullanmaya devam edecektir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 375/997 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •