Sayfa 464/997 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564964 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    ABD Savunma Bakanı Esper:

“Erdoğan izin istemedi sadece Suriye’ye gireceğini söyledi.â€
    BM de niye veto ettin demezler mi?

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    bak böyle

Ek 23432
    O roket bırakılmaz atılır, hangi kantinde askerliğini yaptın?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,641
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    O roket bırakılmaz atılır, hangi kantinde askerliğini yaptın?
    tıkk diye düğmeye basarsın, roket önce ayrılır.

bu aşamaya kadar tıkkk olan kısmı ( attığım resimde de görüleceği gibi ) ilk aşama ayrılma kısmı

bıraktıktan sonra roket ateşlenir ve hedefine gider.

senin bildiklerin kadar benim unutmuşluğum var Gaya bey
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Esad rejimi, PYD ile yapılan anlaşma neticesinde Ayn El Arap (Kobani) ve Membiç'e gireceğini ilan etti.

Twitterda böyle bir haber var.Rejimle bizi karşı karşıya getirmesi açısından önemli.

5.  Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Esad rejimi, PYD ile yapılan anlaşma neticesinde Ayn El Arap (Kobani) ve Membiç'e gireceğini ilan etti.

Twitterda böyle bir haber var.Rejimle bizi karşı karşıya getirmesi açısından önemli.
    rejim hikaye esad putının 3 metre arkasın dan yürüyebiliyorken hiç bir kararı tek başına alamaz

6.  Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku

Deyr ez zora , Esat birliklerinin gireceği konuşuluyor. Bak bu kötü oldu. Petrolü yine Esata kaptırırsak kötü olur..
    Deyr ez zor bize yılda 20 milyar dolar kar getirir. 10 senede 200 milyar dolar....
    Bak burası önemli. Resulayndan bana ne, canı cehenneme, önemli olan Deyrez zor.

7. maalesef algı burayı da kaplamış,amaçlarına ulaşıyorlar. 20 gündür tv açmadım,gazete okumuyorum. algı içinde değilim. tekrar ediyorum amaçlarına ulaşıyorlar. 2020 de erken seçim bekliyorum. dolar/tl kademeli yukarı gidecek,aşırı fişek beklemeyin serbest piyasa yok.kademeli olacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 464/997 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •