Sayfa 536/997 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Ne olmuş kine??

Biraz önce biraz öncedir, biraz sonra biraz sonradır!! Boyut atladı ülke siyaseti be! Demirel'e rahmet okutuyor..

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Erdoğan ın fikren bedenen ruhen mantıken tamamen dağıldığını düşünen bir ben mi varım acaba?
    Siz bile bu konuda geç kalmış olabilir misiniz?
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

3. Özel Sektörü Bekleyen Acı Kış - Atilla Yeşilada

Dolayısıyla Ülkeyi!

- - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Forumdaşlar konuyu değiştirmek ve dikkati başka yöne çekmek için uçan sabriyi giriyorum.
    Bu fukara yıllardır uçmaya çalışır kendini yerden yere atar,
    velakin bir hayır sahibi çıkıp da he kardeşim ben seni uçarken gördüm demez...
    Yarın kendini bir damdan aşağı atarsa vebali üstümüze olur..

5. Bankalarda arka kapıdan bürüt takas uygulaması yapılmış durumda.

Aldığımız hisseyi aynı gün satamıyoruz.

ABD'lilerin aracı kurumu merrill lynch operasyondan önce ve sonrasında neredeyse her gün mal boşalttı. Bugün şu ana kadar 220milyon TL'lik hisse satmış durumda. Önceki gün 141milyon TL'lik net satışı vardı.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. 7 ekimden beri operasyon bile başlamamıştı ama birilerinin önceden haberi olmuştu sanki (105.xx lerdeydi endeks) yabancıların mal satmasına göz yumuldu, borsa dağıldı...Bugün önlem alıyorlar...İş işten geçtikten sonra...

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    SKYNews muhabiri : Yarın gelecek ABD heyetinden dolayı endişeli misiniz ?

Erdoğan : Neden endişeli olayım ?

Muhabir : Onlara ne söyleyeceksiniz ?

Erdoğan : Ben dimdik ayaktayım onlarla görüşmeyeceğim , ben sadece Trump gelirse görüşürüm
    Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence'i yarın kabul edeceğini bildirdi.

Altun, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti TBMM Grup Toplantısı sonrasında Sky News kanalına yaptığı değerlendirmede, ABD heyetinin Ankara'da bulunduğunu ifade ettiğini aktardı.

Erdoğan'ın ABD heyetini bugün değil, yarın kabul edeceğini kaydeden Altun, "ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence ve beraberindeki heyetin yarın kabul edilmesi planlanmaktadır." bilgisini verdi. / Anadolu Ajansı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

reis onlarla gorusmeyecek , onlar reisle gorusecek; olay bu..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Sayfa 536/997 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •