Sayfa 56/997 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 441 - 448 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

tcmb: Gelinen noktada, mevcut para politikası duruşunun hedeflenen dezenflasyon patikasıyla büyük ölçüde uyumlu olduğu değerlendirilmektedir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Dolar faiz indirince cikmasi lazim, iki seferdir sert dusuyor faiz indiriminde,sebebi nedir.

y.t.degildir..

Duhul
    Sep 2018
    İkamet
    Nürnberg
    Gönderi
    15
     Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Kiracı veya mülk sahibiyseniz bu sene kira artışını neye göre yaptınız?
    Yasal oran %19-20'ye göre mi yaptınız?

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Malesef benim ev sahibi (Müteeahit) anlayışlı değildi ve Mayıs ayında %18,71 (tavan oran) yaptık. 3.450 TL kira ödüyoruz. Ev almaya sıcak bakmaya başladım artık. Gözümü karartacağım.

4. Ben mb başkanı olsam faiz indiriminden sonra doların düştüğünü görünce odaya geri girer 500 daha indirdik derim

5.  Alıntı Originally Posted by reLo Yazıyı Oku
    Malesef benim ev sahibi (Müteeahit) anlayışlı değildi ve Mayıs ayında %18,71 (tavan oran) yaptık. 3.450 TL kira ödüyoruz. Ev almaya sıcak bakmaya başladım artık. Gözümü karartacağım.
    Hacı ve laz evsahiplerinden kaçının...Daha ilk ev tuttuğunuzda...

6. bu kadar yalam birarada sıralanmaz ya, 1-ihracat hazirandan beri azalıyor, net katkı yapması riskli 2- Enflasyon düşüşü çok göreceli, kimin enflasyonu düşmüş halkın mı? 3-ağustosta yüzde 32 dogalşgaz zammı nasıl enflasyon düşüşüne enerji sektöründe yardım etmiş açıklasın biri. Bunlar,bu islamcılar. genetik olarak yalan söyleme hastalığına mı sahip

7. Orta-uzun vadede hiçbirşeyi değiştiremezler.

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Ben mb başkanı olsam faiz indiriminden sonra doların düştüğünü görünce odaya geri girer 500 daha indirdik derim

Duhul
    Sep 2018
    İkamet
    Nürnberg
    Gönderi
    15
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Hacı ve laz evsahiplerinden kaçının...Daha ilk ev tuttuğunuzda...
    Adamı tanımıyorum. Çalışanı ile yapmıştık .Tabi enflasyonun böyle olacağını tahmin edemezdik. Muadil evlerde kiralar çok fazla olduğu için (kentsel dönüşüm çok yavaşlaması ve ev al(a)mayanların kiralık evlere yönelmesinden çok fazla fiyatlar arttı çevrede. (yaklaşık %33) . Ondan dolayı şimdilik devam . Ama ev alma düşüncemi hızlandırdı. Benim evimde de kiracı var ve ben zam yapmadım bu sene.

Sayfa 56/997 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •